HC Litvínov – Chomutov 0:4 (kon.) | Zlín – Sparta 1:9 (kon.) | Olomouc – HC Plzeň 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Pardubice 5:4 (po s.n.) | Třinec – Vítkovice 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 1:2 (po pr.)
HC Kometa Brno
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 28.02.2013, 18:00 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám pěkný zbytek dne. (20:22:52)

Těsně před koncem prodloužení se tak hosté radují z výhry a bonusového bodu, Kometa si připíše jeden. I tak se ale vzhledem k ostatním výsledkům přiblížila play-off.

64:54
    Liberec právě vstřelil branku!
    Šest vteřin před koncem se hosté prosazují, domácí hráči leží vyčerpaní a smutní na ledě. Po dlouhé kombinaci se dostal k puku mezi kruhy PAVEL ZACHA a přízemní střelou přesně k tyči překonal vyčerpaného Klimeše. Asistence: Jaroslav Vlach.

64:38
    Liberec nyní Kometu mačká jako citron, ta se ale drží.

64:18
    Vlach nezpracoval na modré, kam dostával nabito do dobré pozice.

64:02
    Kometě se podařilo dostat puk až za Jelínka.

63:44
    Sedlákovi se nepodařilo vyhodit a hosté tak kombinují před Klimešem.

63:36
    Velká šance pro Bílé Tygry. Adam Raška je totiž vyloučen na dvě minuty za sekání. Hosté tak budou hrát ve čtyřech proti třem.

63:18
    Střelu Vojáčka z velkého úhlu se snažil dorážet Raška, kotouč ale hodně poskakoval.

62:59
    Hosté jsou přeci jen o něco aktivnější, tentokrát je ale zastavil ofsajd.

62:21
    Kdepak, nic zajímavého zatím v prodloužení k vidění není. Jásal by snad jen milovník zodpovědného hokeje bez chyb.

61:13
    Střední pásmo se stává hlavním dějištěm prodloužení.

60:58
    Psotova střela z levého křídla minula cíl.

60:45
    I prodloužení začíná hodně opatrně.

60:11
    Jako první vedou útočnou akci hosté.

60:01

Ve třetí periodě se prosadil akorát hostující Bittner, který tak obstaral pro svůj tým vyrovnání. Utkání chudé na góly tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatní nájezdy. O bod jistě stojí oba týmy, které jej potřebují ke zvýšení šancí na postup do čtvrtfinále play-off.

60:00

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 8. Wasserbauer (Jenyš) - 53. Bittner (Havlas), 65. Zacha (Vlach)

HC Kometa Brno: Klimeš (Oujezdský) - Dittrich, Sedlák, Peslar, Vágner, Šidák, Vojáček, Mikyska - Jenyš, Wasserbauer (C), Raška, Kusko, Lašák, Papp, Račanský, Pospíšil, Buhaj, Janoušek, Boček.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek (Sobotka) - Jandejsek, Mrázek, Pyrochta, Zuzaník, Havlín, Pilař,Turek, Pálek - Maďar, Zacha, Havlas, Bittner, Psota, Žďárský, Vlk, Klíma, Vlach, Chlapík.

Rozhodčí: Čech - Reich, Černý