Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
po s.n.
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 03.03.2013, 18:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a moc Vám děkuji za pozornost. (21:23:19)

Hvězdy zápasu:

1 - Corey Crawford (32 zásahů)

2 - Jimmy Howard (32 zásahů)

3 - Patrick Kane (1+0).

Chicago dnes dokázalo prodloužit svojí sérii a ještě k tomu získalo oba dva body, když o vítězství rozhodl v samostatných nájezdech Kane, který dnes odehrál velmi dobrý zápas. Ale to je nutno říct i o celém týmu Detroitu, který dnes odehrál velmi dobré utkání a nebýt zbytečného vyloučení v závěru zápasu, tak by dnes i možná vyhrál.

65:00
    Chicago právě vstřelilo branku!
    O vítězství Chicaga rozhodl PATRICK KANE, který jako jediný dokázal svůj nájezd proměnit.

Zetterberg musel uspět, ale to se mu po kličce po forhendu nepodařilo. Dnes tedy vítězí Chicago.

Na druhé straně si Kane pohrál s Howardem a střelou pod vyrážečku jej překonal.

Brunner si položil Crawforda a už mohl posílat puk do branky, ale ten mu přeskočil hůl.

Na druhé straně se k nájezdu rozjel Toews, ale ani jeho střela na lapačku úspěch neslavila.

Dacjuk zvolil střelu mezi betony a neuspěl.

Jako první pojede za domácí Dacjuk.

Samostatné nájezdy začínají.

Nerozhodlo ani prodloužení, takže se bude muset rozhodnout v samostatných nájezdech.

Střely na branku v prodloužení:

Detroit Red Wings - 2 (33)

Chicago Blackhawks - 3 (33).

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    V poslední vteřině prodloužení mohl rozhodnout Kane, ale jeho pokus Howard se štěstím vyrazil.

64:55
    Zetterberg hledal volného Smitha, ale ten nedokázal puk poslat do branky.

64:20
    Brunner se snažil dotlačit puk za Crawforda, ale hostující brankář si tyčku branky dobře pohlídal.