Buffalo – New Jersey 4:3 (po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 6:7 (po pr.) | Carolina – Florida 6:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 5:4 (po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:2 (kon.) | San Jose – Nashville 2:1 (kon.)
Detroit – Chicago 1:2 (po s.n.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (po s.n.) | Columbus – Colorado 2:1 (po pr.)
Dallas – St. Louis 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Colorado Avalanche
Neděle 03.03.2013, 21:00 • NATIONWIDE ARENA (kapacita: 18.144 diváků) • NHL

Děkuji Vám za pozornost, někdy na přečtenou. (23:50:01)

Zásahy brankářů

Varlamov 32/34
    Bobrovsky 18/19

Viděli jsme krásný zápas! Hokej se hrál nahoru-dolů, ale 2 body si nakonec připisují domácí. Anisimov krásnou střelou využil přesilovku v prodloužení a ukončil tak zápas.

62:26
    Columbus právě vstřelil branku!
    Tak přece jen! Anisimov dostal přihrávku na bod vhazování, chvíli vyčkával, poté vyslal nechytatelnou střelu švihem do ''šibenice''. Hráči Columbusu si připisují 2 body!

62:00
    Puk poskakuje kolem Varlamova! Hráčům Columbusu chybí pouze malá přesnost.

61:15
    Nedorozumění v rozehrávce Columbusu. Zakázané uvolnění.

60:41
    Columbus si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty usedá za hákování Parenteau.

60:01

60:00

59:30
    Puk drží hráči Colorada, gól už zřejmě nepadne a půjdeme do prodloužení.

59:00
    Poslední minuta základní hrací doby.

58:54
    Oba hříšníci na ledě. Hraje se 5 na 5.

57:52
    Columbus v útočném pásmu doslova zasypává Varlamova. Ten však stále drží remízu 1:1.

56:54
    Vzájemné dvouminutové vyloučení O'Briena (COL) a Johansena (CBJ). Hraje se 4 na 4.

56:05
    Columbus zavřel Colorado u Varlamova, ale nedokáže si najít vhodnou pozici ke střele.

55:41
    Zakázané uvolnění Colorada. Vhazuje se po Varlamově pravici.

55:20
    Colorado vykázáno z útočného pásma - vysoká hůl

55:00
    5 minut do konce utkání. Hra je nyní velmi rychlá, oba týmy mají mnoho šancí.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 45. Prospal (Tyutin), 63. Anisimov (Erixon, Letestu) - 33. Parenteau

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky - Nikitin, Tyutin, Erixon, Aucoin, Goloubef, Prout - Foligno, Johansen, Umberger - Atkinson, Anisimov, Calvert - Dirsettm Letestu, Prospal - Boll, MacKenzie, Gillies
    Colorado Avalanche: Varlamov - Barrie, Hejda, O'Byrne, Hunwich, Zanon, O'Brien - Hejduk, Stastny, Landeskog - Parenteau, Duchene, McGinn - Jones, Olver, Mitchell - Palushaj, Kobasew, McLeod