Real Betis
2:1 (1:0)
CA Osasuna
Pátek 08.03.2013, 21:30Španělská LaLiga

Je tu konec utkání, které především ve druhém poločase přineslo velice zajímavou podívanou. Hosté dokázali v 73. minutě Silvou srovnat na 1:1 a až do samého závěru se pak hrála dramatický fotbal. Šťastnější jsou nakonec domácí fotbalisté, ze které vstřelil vítěznou branku v 80. minutě Rubén Castro. (23:19:12)

90+3
    I samotný závěr zápasu je hodně hektický a plný emocí. Domácí se přesto snaží hru uklidnit a chtějí zápas dohrát na polovině soupeře.

90+2
    Nono poslal svůj přímý kop z výhodné pozice jen do zdi a hosté se tedy ubránili.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Silva zasáhl unikajícího Molinu a dostává červenou kartu!

89
    Oblouček za obranu dostával Masoud, byl ale v ofsajdu a rozehrávat tak bude gólman Adrián.

88
    Hráči Osasuny sice drží balon, jenže do zakončení se stále nemohou dostat.

87
    Hostům se již rychle krátí čas v dnešním zápase. Vrhají poslední zbytky sil do útočení, ale zatím se jim nedaří.

86
    Pabón nemůže pokračovat ve hře a nastupuje Fausto.

85
    Balon do vápna se snažil poslat Juan Carlos, hosté se ale tentokrát ubránili.

84
    Závěr zápasu je hodně emotivní. Hosté by samozřejmě znovu srovnali krok, zatím se jim ale nedaří.

83
    Pabón si obhodil Alejandra Arribase a chtěl jít sám na gólmana. Arribas ho ale nepříjemně zastavil rukou a dostává žlutou kartu.

82
    Hosté střídají. Odešel De las Cuevas a nastupuje Nino.

82
    Gólman Adrián neměl balon zdaleka pod kontrolou a může být rád, že zakončení hostů nemířilo do brány.

81
    Ve vlastním vápně zůstal ležet Ángel López, nic to ale nemění na tom, že hosté budou kopat roh.

80
    Real Betis právě vstřelil branku!
    RUBÉN CASTRO si naběhl na dlouhý balon mezi obránce a tváří v tvář brankáři Fernándezovi nezaváhal - 2:1!

78
    Domácí střídají. Odešel Beñat a nastupuje Dorlan Pabón.

76
    Pomalu se ale také blíží závěr zápasu. Stav je 1:1 a očividně oba celky by chtěly vyhrát.