Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Brugge – Mons 1:3 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:2 (0:0)
Club Brugge KV
Sobota 09.03.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Konec zápasu. (21:57:21)

90
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Lestienne , přichází Trickovski.

90
    Waregem právě vstřelil branku!
    Konečnou úpravu skóre si vzal na starost SKULASON, který v posledních vteřinách zápasu střílí gól.

87
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Hosté si pojišťují vítězství v tomto zápase. Brankáře prostřelil GUDJOHNSEN!

76
    Po dvou minutách dostává žlutou kartu Odjidja-Ofoe.

74
    Po šesti minutách i na druhé straně vidíme žlutou kartu, kterou dostává Kujović.

68
    Žlutou kartu od sudího vidí Colpaert.

48
    První branku týmu Brugge střílí BACCA! Bruggy tedy vedou od této minuty 0:1.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:06.

44
    První žlutou kartu z týmu Brugge dostává minutu před koncem poločasu Høgli.

26
    Druhou žlutou kartu vyfasoval Godeau.

20
    Uběhlo dvacet minut a na hřišti vidíme první žlutou kartu, kterou dostává de Fauw.