Rayo Vallecano – Espanyol 2:0 (kon.) | Valladolid – Malaga 1:1 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 2:0 (kon.)
Mallorca – Sevilla 2:1 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (1:1)
Malaga CF
Sobota 09.03.2013, 18:00 • José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

Ve Valladolidu jsme nakonec sledovali velmi podprůměrné utkání, o jehož osudu rozhodl první poločas. Ten gólově načal hlavičkou Demichelis, pět minut před odchodem do šaten ale definitivně srovnal Manucho. Děkujeme za pozornost. (19:50:12)

90+4

90+1
    Málaga se bez problémů ubránila díky Demichelisovým kvalitám ve vzdušných soubojích.

90+1
    Manucho nedoskočil na Rukavinův centr, Gámez ale raději zahrál na další rohový kop.

90+1
    Sudí přidávají ještě tři minuty nad základní rámec.

90
    Manucho si tentokrát nestihl naběhnout na centr do šestnáctky. Míč nakonec zastavil až rohový praporek, takže hra může pokračovat.

90
    Poslední řádná hrací minuta utkání začala Fernándezovým centrem do Hernándezových rukavic.

88
    Morales potáhl míč k šestnáctce Valladolidu a pak zatočil svou střelu nad Hernándezovu branku.

86
    Iturrovi naběhla velká část spoluhráče do velkého vápna, záložník Málagy tam také chtěl odcentrovat, jenomže míč od jeho kopačky si našel cestu jen do Hernándezových rukavic.

85
    Před Valladolidem se otevřela možnost solidního brejku, jenomže Omar jej zakončil vyvedením si míče na střed a následným nepřesným zakončením.

84
    Santa Cruz při snaze zpracovat si míč upadl na vlhký trávník před šestnáctkou, sudí Teixeira Vitienes ale zůstal ledově klidný.

83
    Morales si naskočil na centr z hloubi pole, dokonce i předskočil Rukavinu, jenomže pak nedokázal umístit míč do branky.

82
    Valladolidu se ale stejně jako Málaze příliš nedaří přechod dopředu. Hru nadále komplikuje déšť, který sice není již tak drtivý, nicméně nadále to hráčům velmi klouže.

80
    Fernández se naivně doprošoval odpískání faulu Balenziagy, Málaga musí začít od píky.

78
    Míč proletěl celou šestnáctkou, naštěstí pro Valladolid ale nakonec domácí dokázali zasáhnout.