Dynamo – Lok. Moskva 1:0 (kon.) | Samara – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Vladikavkaz – Rostov 0:0 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
0:2 (0:1)
CSKA Moskva
Sobota 09.03.2013, 13:00 • Metallurg, Samara • Ruská Premier Liga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:55:04)

Dnešní utkání je u konce. Zasloužené tři body si vybojovali hráči moskevského CSKA, kteří dnes téměř celých devadesát minut dominovali na trávníku a domácí Křídla Sovětů skutečně mohou být ještě rádi, že prohra nebyla výraznější, šance si na to hosté vypracovat dokázali. V dresu hostů zářili především Dzagojev a útočník Musa, oba se pak podíleli na druhé brance CSKA.

90+2
    Taktické střídání hostů, Tošiće střídá Dmitrij Jefrjemov.

90+1
    Dvě minuty nastaví sudí Kazmenko.

90
    Benoit Angbwa fauluje Musu na vlastní polovině a dostává za to žlutou kartu.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, míč mají ve své moci fotbalisté moskevského CSKA.

88
    Ignaševič fauluje v blízkosti pokutového území Taranova, tak nikoliv! Sudí píská opak - faul Taranova na Ignaševiče, rozehrávají hosté.

87
    Benoit Angbwa rozehrává volný kop z blízkosti středového kruhu na polovině CSKA, ale není z toho nic.

86
    Vágner Love střílí z levé strany pokutového území, Veremenko kontroluje míč, mířící vedle brány.

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby, domácí fotbalisté jsou naprosto neškodní, nejvíce starostí jim dělá přechod přes střed hřiště.

83
    A sám Dzagojev se po skvělé přihrávce dostává do zakončení z levé strany, ale jeho jemná teč posílá míč nad bránu Křídel Sovětů!

82
    Dzagojevovi utíká míč na polovině soupeře do autu, ale hosté se dostávají k míči.

81
    Dobrý pas na Vágner Lova, opět skvělý obranný zákrok Angbwi!

80
    Začíná poslední desetiminutovka, hosté hrají v naprosté pohodě, náskok a tři body si do závěru utkání zřejmě již pohlídají.

79
    A přerušení využívají domácí k poslednímu střídání, ze hřiště odchází Vorobjev, nahradí ho Portňjagin.

78
    Šance hostů však končí na obránci Angbwaovi, který bere Musovi bere míč.

77
    Musa se opět dostává do zakončení po předchozím přesném pasu Dzagojeva, čemuž předcházel zřejmý faul na Vágner Lova, sudí však nepíská.

76
    CSKA u míče, tempo hostů je "volnější", což je vzhledem k dvoubrankovému náskoku pochopitelné.