Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Brugge – Mons 1:3 (kon.)
Lierse SK
1:0 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion, Lierse • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:02:16)

Dnešní utkání je za námi. Z nejtěsnější možné výhry se nakonec radují fotbalisté Lierse, kteří dokázali porazit svého soupeře 1:0 díky brance Bourabii z osmapadesáté minuty. Kortrijk si sice ve druhé půli dokázal vytvořit územní převahu, naprosto však selhal v útočné fázi. Domácí si tak v závěru celkem snadno své vedení pohlídali a zaslouženě si připisují tři body.

90+2
    V poslední minutě nastaveného času dostává červenou kartu hostující Mitrović, který již byl potrestán žlutou kartou.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, domácí tým hájí jednobrankové vedení.

90
    Domácí takticky střídají, Bourabia odchází, nastupuje Benjamin Lambot.

88
    Kortrijk vhazuje na polovině hřiště, tlak hostů je ale spíše platonický, což dokazují i statistiky střel - 7:0 pro Lierse.

87
    Lierse postupuje na polovinu soupeře, hostům se nedaří dostat do zakončení, v jejich herním projevu je patrná i nervozita z blížícího se závěru utkání.

85
    Míč se opět ocitá u gólmana Lierse, Sels znovu vykopává.

84
    Žlutou kartu dostává domácí Richard Ofori.

83
    Lierse vhazuje z levé strany, míč ale končí v držení hostů.

82
    Lierse kombinuje na polovině, to domácím svědčí.

81
    Domácí střídají, odchází Hazurov, nahradí ho Said Ouka.

80
    Odkop od brány Lierse, Sels vykopává až na polovinu soupeře.

77
    Je to jasné, Lierse se soustředí již pouze na obranu, Kortrijk stupňuje tlak!

75
    Další aut pro Kortrijk, tentokrát z levé strany, N´Diaye ale ztrácí míč, hrát mohou domácí fotbalisté.

73
    Autové vhazování hostů z pravé strany, míč však končí až u gólmana Selse.

71
    Landry Mulemo se může okamžitě uvést, ale Kevin Dupuis nezpracovává jeho přihrávku.

70
    První střídání v utkání, hosté stahují ze hry Baptistu Ulense, kterého nahradí Landry Mulemo.