Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Brugge 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Brugge – Mons 1:3 (kon.)
Waasland-Beveren
3:2 (1:1)
KFCO Beerschot Wilrijk
Sobota 09.03.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Konec zápasu. (21:54:08)

88
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází de Smet, přichází Doumbia.

79
    Žlutou kartu dostal z týmu Waasland Farssi.

81
    Beerschot právě vstřelil branku!
    Hosté devět minut před koncem druhého poločasu snižují zásluhou LOSADY!

69
    Střídání v týmu Koninklijke Beerschot AC: ze hřiště odchází Dayan, přichází Suk.

62
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Sonck, přichází Badash .

60
    Střídání v týmu Koninklijke Beerschot AC: ze hřiště odchází Nwanganga, přichází De Decker.

57
    Blondelle vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

57
    Waasland právě vstřelil branku!
    Třetí branku po krásné akci přidává DE SMET! Hráči Waaslandu by si měli vedení už udržet.

48
    Domácí se ujímají hned ze začátku druhého poločasu vedení! Prosazuje se REMACLE.