Třinec – Jihlava 7:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 5:3 (kon.)
Liberec – Zlín 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Kometa Brno 8:2 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 5:4 (po pr.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Třinecký brankostroj pokračuje. RADIM MATUŠ vsítil již sedmou branku domácích. Asistence: Pavel Hurtík, Denis Kindl.

58:17
    ADAM VALÍČEK zvyšuje na 6:3. Asistence: Michal Žvátora.

50:00
    Omlouváme se za přerušení online přenosu. Na stadioně jsou problémy s internetem. Děkujeme za pochopení.

47:45
    Pátou branku Ocelářů vsítil JAN DIVIŠ. Asistence: Filip Ohera.

46:18
    Hurtík pálil od modré, Lapačka Fučíka však byla na svém místě.

45:23
    Střecha se snažil prosmýknout po pravé straně, ale jeho snahu rychle uťali domácí beci.

44:00
    Třineckým se přesilovka vůbec nedaří, chybí jakákoliv střelba.

42:26
    Daniel Kohout si posedí dvě minuty za podražení. Třinci se tak nabízí šance na zvýšení svého náskoku.

42:19
    Dukla právě vstřelila branku!
    ŠTĚPÁN ZÍDEK se prosmýkl skrz třinecké beky a prostřelil Němce. Asistence: Hynek Tobola, Miroslav Žáček.

42:10
    Další přesilovka pro Duklu. Martin Kasperlík je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

41:33
    Na druhé straně pozorný Němec likviduje šanci Jihlavy.

41:06
    Ohera napřáhl za modrou a vyslal ostrou střelu, která však mířila mimo tři tyče Dukly.

40:01

40:00

39:40
    Diviš hledal Juhásze před branou a nenašel ho.

38:36
    Hra se začíná přitvrzovat po čistém direktu Juhásze se začíná oplácet na obou stranách.

37:11
    Zídek dostal zpoza brány přihrávku na střed a střelou zápěstím trefuje břevno branky Ocelářů.

36:22
    Kasperlík číhal před Fučíkem, dostal se i k teči, ale brankář Dukly kryje.

34:20
    Dukle se přesilovka vůbec nedaří, Oceláři se osvobozují znovu.

33:35
    Domácí se ve svém oslabení osmělili, Hurtík hledal z otočky spoluhráče, ale to už se hostující obránci stihli vrátit.

32:33
    Jakub Juhász je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, Jihlavě se tak naskýtá možnost ke snížení.

29:58
    Třinečtí čekali na nejlepší pozici a kombinace se jim povedla na jedničku! TOMÁŠ FRANEK dostal ideální přihrávku od Denise Kindla na střed a prostřelil Fučíka. Asistence: Denis Kindl, Jan Diviš.

29:13
    A třinecká přesilovka bude dvojnásobná! Filip Matějka je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

28:41
    Miroslav Žáček z Dukly je vyloučen na dvě minuty za sekání.

28:15
    Zídek s Pěškou dotírali na Němce, druhý jmenovaný se snažil protlačit puk do třinecké svatyně, ale Němec si byl jistý v kramflecích.

26:52
    Martin Vlček mohl využít zaváhání v třineckých zadních řadách, jeho únik však gólem neskončil.

25:55
    Tomáš Střecha se prosmýkl mezi dvěma třineckými beky, ale na Němce si už se svou střelou nepřišel.

24:52
    Jan Diviš prudce pálil a Fučík puk vyrazil jen na hokejku JAKUB JUHÁSZ. Asistence: Martin Kasperlík, Jan Diviš.

22:56
    Vala si vybruslil zpoza třinecké brány a směřoval střelu mezi nohy Němce, ten však včas srazil betony k sobě.

22:14
    Hynek Tobola střílel zápěstím od modré, ale pouze do betonů třineckého strážce svatyně.

21:12
    Martin Kasperlík mohl vrátit třineckým vedení, ale samostatný únik zakončil střelou nad bránu Dukly.

20:20
    A Jihlavští rychle srovnávají stav. Obránci nechali Němce na pospas. Němec ještě dokázal vytěsnit střelu Žídka a Žáčka, ne třetí dorážku MARTINA GREGARA však už neměl. Asistence: Miroslav Žáček, Štěpán Zídek.

20:01

20:00

20:00
    Do druhé třetiny půjdou Oceláři oslabeni. Jakub Juhász si posedí na trestné lavici dvě minuty za podražení.

19:39
    K závěru třetiny ještě jedno zakázané uvolnění domácích.

18:14
    Jakub Mach zablokoval střelu Přemysla Toboly a vydal se na útočný výlet, poté vylepšoval pozici ještě pro Matuše, ale jeho přihrávka cíl nenašla.

17:12
    Jan Štěpán se prokličkoval až do útočné třetiny a střelou backhandem ohrozil Němce v třinecké bráně.

15:40
    Nyní se hra trošičku zklidnila a hraje se převážně ve střední třetině.

14:48
    Elitní formace Ocelářů dokáže Jihlavským opravdu hodně zamotat hlavy.

13:50
    Na druhé straně musel zasahovat Němec proti střele Zídka od modré čáry.

13:10
    Fučík teď měl spoustu práce proti třineckým střelám, tou poslední se prezentoval Ohera. Jihlavský gólman má mnoho práce a drží pro Jihlavské nadějný výsledek.

12:07
    Matuš byl v další vyložené šanci, dostal přihrávku přímo před klec, ale Fučík se dokázal rychle přemístit.

10:45
    Pargáč dobře tečoval nahozenou přihrávku, ale Fučík na změnu dráhy puku dokázal včas zareagovat.

10:06
    Nenápadná střela doklouzala až za záda Němce, ŠTĚPÁN ZÍDEK byl ten, který našel skulinku mezi betony třineckého gólmana. Asistence: Erik Polívka.

09:20
    Další třineckou akci zastavuje píšťalka sudího, píská se offside.

08:22
    Matušova přihrávka směřovala na volného Franka, no nakonec do přihrávky vložil hůl jeden z hostujících beků.

07:11
    A Třinečtí se mohli radovat znova Juhász se prokličkoval až před brankáře hostí, ale jeho blafák do backhandu nakonec končí vedle.

06:37
    DENIS KINDL si zamíchal s pukem, natáhl a vypálil přesně nad rameno Fučíka. Asistence: Michael Foltýn, Radim Matuš.

05:15
    Hosté už byli v plném počtu, ale puk se odrazil ke zcela nekrytému TOMÁŠI FRANKOVI, který měl už poměrně jednoduchou práci. Asistence: Denis Kindl, Pavel Hurtík.

04:13
    Domácí jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

03:39
    Filip Březka dostal dobrou křižnou přihrávku, ale nedokázal si neposedný kotouč zpracovat.

03:08
    Martin Gregar zahákoval Franka v předešlé akci, a tak uvidíme rovnovážný stav mužů na ledě.

02:50
    Franek s Matušem se řítili na hostující bránu, druhý jmenovaný zakončoval, ale Fučík si na jeho střelu počíhal.

02:13
    První přesilovou hru si zahrají hosté! Denis Kindl si jde odsedět dvě minuty za sekání.

02:10
    Erik Polívka tečoval třineckou střelu tak nešťastně, že nezbývalo mnoho a střela málem zapadla za Fučíka.

01:47
    Foltýn střílel zápěstím od modré, ale jeho střela nemohla zaskočit Fučíka.

01:18
    Přemysl tobola špatně rozehrál a je z toho zakázané uvolnění Jihlavy.

00:44
    Matuš se dostával do první šance zápasu, ale byl odzbrojen hostujícími beky.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Tomáš Golasowski

Branky a nahrávky: 6. Franek (Kindl, Hurtík), 7. Kindl (Foltýn, Matuš), 25. Juhász (Diviš, Kasperlík), 30. Franek (Kindl, Diviš), 48. Diviš (Ohera), 59. Valíček (Žvátora), 59. Matuš (Kindl, Hurtík) – 11. Zídek (Polívka), 21. Gragar (Žáček, Zídek), 43. Zídek (Tobola, Žáček)

HC Oceláři Třinec: Němec (Fendrich) - Bezuška, Kurzok, Foltýn, Kasperlík, Hurtík, Žvatora - Mach, Pargač, Kindl, Valíček, Ohera, Vyčesaný, Franek, Juhász, Matuš, Diviš
    HC Dukla Jihlava: Fučík - Tobola, Tobola Přemysl, Polívka, Kohout, Žáček - Gregar, Štěpán, Vantuch, Pěška, Vlček, Zídek, Březka, Vala, Střecha