Gil Vicente – Braga 1:3 (kon.)
Gil Vicente FC
1:3 (0:1)
SC Braga
Pátek 15.03.2013, 21:00 • Estádio Cidade de Barcelos, Barcelos • Portugalská Primeira Liga

Sudí ukončuje dnešní zápas, ve kterém nakonec Braga bere tři body po výhře 1:3 nad Gil Vicente. Za hosty krátce před poločasem vstřelil gól Hugo Viana. Po přestávce v 61. minutě vsítil vyrovnávací gól Vieira, pro kterého to byl už 3.gól ve čtvrtém zápase za klub z Barcelosu. V 81. minutě ale opět dostal do vední tým Bragy jejich nejlepší hráč Hugo Viana. Poslední hřebíček do rakve přidal střídaíjcí Zé Luis. Domácí se poté už nestihli s výsledkem nic udělat a po 94 minutách rozhodčí ukončil zápas. To je od nás vše. Děkujeme za pozornost! (22:56:34)

93
    Centr dopředu od Jorgeho byl přetažený a končí za bránou. Quim odkopává...

93
    Domácí u míče.

90
    4 minuty navíc přidá sudí Carlos Xistra.

90
    Mossorovu ránu brankář domácích v pohodě chytá a pohotově rozehrává směrem vpřed.

89
    U míče hráči Bragy, kteří logicky šetří čas a natahují seč se dá.

87
    Quim se postará o dkop, poté co míč skončil za čárou.

87
    Domácí útočí.

85
    Dvojité střídání na straně domácího celku: Sandra nahrazuje Arantes. Peixota zase Checho...

83
    Braga právě vstřelila branku!
    ZÉ LUIS po chybě Jorgeho vstřílí gól hlavičkou z 20 metrů do odkryté brány! Osudná chyba, která tedy dostává Bragu do vedení o 2 branky. 1:3!

83
    Hosté se nyní brání tlaku domácího celku.

81
    HUGO VIANA opět dostává svůj celek do vedení! Po přihrávce z levé strany se dostal k míči a z hranice 15 metrů nedává podruhé v zápase Adrianovi šanci. 1:2!

80
    Valdinho nyní fauloval ve středu pole kapitána hostů Alana.

79
    Vinícius odkopl míč od svého brankoviště až k brankáři Gil Vicente Adrianovi.

78
    Braga střídá: Carlão pro dnešek dohrál, na jeho místo vchází Zé Luis.

77
    Quim nemusí zasahovat. Rána Jorgeho přeci jen mířila těsně nad!

76
    Santos vidí žlutou akrtu za faul před pokutovým územím. Nebezpečná situace pro hosty!

75
    Braga nyní hraje o něco více aktivně a více útočí, snaží se opět ujat vedení. Každopádně pozor by měla dávat na brejky domácích.

73
    Domácí tým střídá: Luis Carlos odchází ze scény... Jeho místo nahrazuje Valdinho.
    Branky: 61. Vieira – 47. Viana, 81. Viana, 83. Luis

Karty:   60. Yero (GIL), 68. Jorge (GIL) – 34. Baiano (BRG), 58. Cunha (BRG), 76. Santos (BRG)

Gil Vicente FC: Adriano - Paulo Jorge, Sandro, Luis Manuel, Luis Martins - Cesar Peixoto, André Cunha, João Vilela - Luis Carlos, Yero, Hugo Vieira.
    SC Braga: Quim - Baiano, Santos, Paulo Vinícius, Elderson - Hugo Viana, Mauro - Alan, Mossoro, Barbosa - Carlão.

Rozhodčí: Carlos Xistra - Nuno Pereira, Jorge Cruz