Everton – Manchester City 2:0 (kon.) | Aston Villa – Queens Park 3:2 (kon.) | Southampton – Liverpool 3:1 (kon.)
Stoke – West Brom 0:0 (kon.) | Swansea – Arsenal 0:2 (kon.) | Manchester Utd. – Reading 1:0 (kon.)
Stoke City
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 16.03.2013, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

90+3
    A chvíli před koncem mohl rozhodnout Jones, který se dostal ve vápně k míči, ale jeho střele nakonec chyběla razance!

83
    Poslední výměna přichází také na straně Albionu. Zahraje si Fortune, který nahradil Morrisona.

80
    Peter Odemwingie se opřel do míče kousek za šestnáctkou, rána měla tvrdost, ale mířila přesně do míst, kde stál připravený Foster!

77
    Na druhé straně odchází také útočník. Konkrétně trávník opustil Romelu Lukaku a nahradil ho Shane Long.

76
    Odchází Cameron Jerome, místo něj se na hřiště podívá Charlie Adam.

67
    Trenér West Bromwich se také rozhodl k první změně. Thomase nahradil Odemwingie.

64
    Druhé střídání domácího mužstva. Jones nahradí Crouche.

61
    Tak toho by mohli hosté litovat! Po zblokované standartní situaci byli hned čtyři muži v černém, míč se dostal k Lukakovi, ale ten prázdnou branku v složité pozici netrefil!

58
    Etherington obdržel žlutou kartu.

51
    Romeru Lukaku měl doposavad největší šanci West Bromwich, jeho hlavičkový pokus ale přeplachtil břevno domácí branky!

47
    Opět svižný začátek! Peter Crouch se dostal k hlavičkovému pokusu, ten ale také gólem neskončil!

45+1
    Tentokrát již byli hosté potrestáni, Morrison vyfasoval žlutou kartu.

43
    A opět se žlutí. Chvíli před poločasovou přestávkou je potrestán domácí Ryan Colin Shotton.

34
    Rozhodčí udělil také první žlutou kartu, obdržel jí hostující Brunt.

32
    Chris Jerome se po rohovém kopu dostal k hlavičce, jeho střela však mířila těsně nad!