Columbus – Nashville 4:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:3 (kon.) | Carolina – Florida 1:4 (kon.)
NY Islanders – Ottawa 3:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:1 (kon.)
Winnipeg – Boston 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 3:2 (kon.)
Los Angeles Kings
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Arizona Coyotes
Středa 20.03.2013, 03:30 • Staples Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:13:15)

Phoenix: 17

Je konec! Hosté již nedokázali vyrovnat, ač měli při závěrečné power-play minimálně dvě dobré šance, nakonec se z vítězství radují domácí, kteří v dramatickém závěru jednobrankové vedení dokázali uhájit. V sestavě Coyotes sice vyšli bodově naprázdno oba čeští útočníci, Hanzal s Vrbatou, při svých střídáních ale byli hodně aktivní a odehráli velice dobrý zápas!

60:00

59:30
    Kings vyhazují puk ze třetiny, Smith opět opouští branku.

59:19
    Oddechový čas pro hosty.

59:19
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Tak ještě drama! SHANE DOAN se podruhé v utkání prosazuje, King ho neodkázal na pravé straně pokrýt a hosté snižují na rozdíl jediné branky! Asistence: Mikkel Boedker, Raffi Torres.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, hosté hrají v šesti, branka Coyotes je prázdná!

58:40
    Kopitar přihrává Brownovi, ten proniká před Smitha, ale nedokázal propasovat puk za jeho záda.

58:12
    Puk ovšem v útočném pásmu Kings, hosté se nyní museli bránit.

57:30
    Kings se snaží hlavně neudělat chybu v rozehrávce, na ledě opět lajna Vrbaty a Hanzala, která dokáže "zaměstnat" obranu Kings.

57:08

56:40
    Až nyní se hosté osvobozují a bránící čtveřice může střídat.

56:20
    Kings v přesilovkovém rozestavení.

55:52
    Ani Brown, ani Richards nepřekonali Smitha.

55:08
    Sullivat "zpracovával" Kopitara, který zalehl puk před Bernierem, to neunesl Vojnov, který se "vybil" na Hanzalovi, každopádně dvě minuty dostává za krosček Sullivan, domácí si zahrají přesilovou hru.

54:28
    Ani tentokrát se hostům nepodařilo překonat Berniera, Vrbata byl při své střele nepřesný.

53:46
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    JARRET STOLL využívá přesilovou hru, Richards ho nachází na levé straně úplně volného, Stoll se pokládá do střely z voleje a překonává Smitha. Asistence: Michael Richards, Alec Martinez.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Penner (Williams, Kopitar), 27. Doughty (Muzzin, Richards), 54. Stoll (Richards, Martinez) – 52. Doan (Yandle, Morris), 60. Doan (Boedker, Torres)

Los Angeles Kings: Bernier (Quick) - Muzzin, Doughty, Scuderi, Vojnov, Martinez, Ellerby - Williams, Kopitar, Brown - Toffoli, Richards, Carter - Lewis, Stoll, King - Penner, Fraser, Clifford
    Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Stone, Klesla, Yandle, Morris, Ekman-Larsson, Stone, Schlemko - Korpikoski, Hanzal, Vrbata - Sullivan, Vermette, Boedker - Torres, Lombardi, Doan - Chipchura, Gordon, Klinkhammer

Rozhodčí: Pochmara, Leggo - Heyer, MacPherson