Arménie – Česko 0:3 (kon.) | Egypt – Zimbabwe 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.)
Estonsko – Andorra 2:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Moldavsko 2:1 (kon.)
Dánsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Alžírsko – Benin 3:1 (kon.) | Srbsko – Skotsko 2:0 (kon.)
Nizozemsko – Rumunsko 4:0 (kon.) | Německo – Kazachstán 4:1 (kon.) | Irsko – Rakousko 2:2 (kon.)
Polsko – San Marino 5:0 (kon.) | Belgie – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Wales – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Izrael 0:2 (kon.) | Malta – Itálie 0:2 (kon.) | Francie – Španělsko 0:1 (kon.)
Černá Hora – Anglie 1:1 (kon.) | Bolívie – Argentina 1:1 (kon.) | Ekvádor – Paraguay 4:1 (kon.)
Německo
4:1 (3:0)
Kazachstán
Úterý 26.03.2013, 20:45Kvalifikace MS (Evropa)

Skončilo kvalifikační utkání mezi domácím Německem a Kazachstánem. Domácí fotbalisté potvrdili roli favorita a vyhráli v poklidu 4:1, přesto se po prvním poločase zdálo, že výhra bude vyšší. Němci v úvodu druhé půle inkasovali gól na 3:1 a v dalším průběhu hry se hodně trápili. Další zdramatizování ale domácí favorit již nepřipustil a utkání dotáhl do vítězného konce. (22:42:13)

90+2
    Závěr zápasu se dohrává ve středu hřiště. U míče jsou fotbalisté Německa.

90+1
    Německo v závěru střídá. Odešel právě Reus a nastupuje Jansen.

90
    Německo právě vstřelilo branku!
    Domácí přeci jen v samém závěru skórují. Po rychlém protiútoku dostal přihrávku mezi obránce MARCO REUS a jeho rána končí až za zády bezmocného Sidelnikova.

89
    Snížit mohl nyní na rozdíl jediné branky Schmidtgal, po rychlém útoku ale za již překonaným Neuerem zasáhl jeden z obránců.

87
    Vypadá to, že domácí odehrají zápas bez jediného střídání. Rychle se blíží závěr zápasu.

86
    Míč po další útočné akci německého týmu skončil mimo hrací plochu a odkopávat bude Sidelnikov.

85
    Gündogan se snažil centrovat do vápna, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.

85
    Domácí opět krouží okolo vápna soupeře, do zakončení se ale již neženou.

83
    Po akci Reuse se míč dostal opět k Sidelnikovovi, který v pohodě zakročil a míč schoval do rukavic.

81
    Rychle se blíží konec zápasu a zdá se, že se zápas pouze již dohrává.

79
    U míče jsou opět domácí, kteří by rádi vstřelili čtvrtý gól. Po jednoznačném prvním poločase totiž ve druhé půli sledujeme úplně jiný fotbal.

78
    Po přímém kopu Kazachů se pokusil z voleje zakončit Korobkin a také jeho povedená rána se otřela o tyč!

77
    Poslední střídání Kazachstánu. Odešel Konysbajev a nastupuje Šomko.

77
    Özil kopal přímý kop ze zajímavé pozice, jeho nadýchyný centr ale nebyl nebezpečný.

76
    Müllerův oblouček vyrazil Sidelnikov opět do brankové konstrukce, tentokrát mu pomohlo břevno.

75
    Sidelnikov předvedl další znamenitý zákrok proti střele Khediry. Domácí začínají mít opět velký tlak.

74
    Následně kopal Özil ještě po faulu na svou osobu přímý kop, centr do vápna soupeře ale nebyl nebezpečný.