Arménie – Česko 0:3 (kon.) | Egypt – Zimbabwe 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.)
Estonsko – Andorra 2:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Moldavsko 2:1 (kon.)
Dánsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Alžírsko – Benin 3:1 (kon.) | Srbsko – Skotsko 2:0 (kon.)
Nizozemsko – Rumunsko 4:0 (kon.) | Německo – Kazachstán 4:1 (kon.) | Irsko – Rakousko 2:2 (kon.)
Polsko – San Marino 5:0 (kon.) | Belgie – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Wales – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Izrael 0:2 (kon.) | Malta – Itálie 0:2 (kon.) | Francie – Španělsko 0:1 (kon.)
Černá Hora – Anglie 1:1 (kon.) | Bolívie – Argentina 1:1 (kon.) | Ekvádor – Paraguay 4:1 (kon.)
Wales
1:2 (1:0)
Chorvatsko
Úterý 26.03.2013, 20:45 • Liberty Stadium • Kvalifikace MS (Evropa)

Chorvatsko si odváží 3 body z Walesu! Skóre otevřel ve 22. minutě Bale z penalty. Zbytek zápasu ale patřil hostům. Nejprve se prosadil v 77. minutě Lovren a o 10 minut později otočil zápas Eduardo. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:45:00)

90+2
    Wales zahrával standardní situaci z poloviny hřiště, Collins se však provinil útočným faulem, míč tak mají na kopačkách hosté.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

87
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Chorvatsko otáčí zápas! Na centr z levé strany hlavičkou nedosáhl Rakitic, míč tak doputoval až na nohu EDUARDA, který se z malého vápna nemýlil!

86
    Domácí nyní kombinují na útočné polovině a nechtějí připustit jakékoliv ohrožení svého brankáře.

84
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází J. Williams, přichází Church.

83
    Chorvaté si začínají vyvíjet závěrečný tlak, domácí to nebudou mít vůbec lehké. Rakitič přestřelil branku téměř z malého vápna.

82
    Chorvatsko se ubránilo a může se vrhnout do útoku!

81
    Kingovu střelu vyrazil Pletikosa na rohový kop.

79
    Bale vyslal svižnou střelu z hranice velkého vápna, která těsně minula branku!

77
    Neuvěřitelná chyba brankáře domácích, který podcenil střelu DEJANA LOVRENA z obrovské dálky a pustil ji za svá záda!

75
    Wales zahrával rohový kop, ale pozorná obrana Chorvatska dokázala zažehnat nebezpečí.

74
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Strinic, přichází Olic.

73
    Útočným faulem se provinil Strinic.

71
    Collins nedokázal vyskočit dostatečně vysoko a centr pouze proletěl do zámezí.

70
    Kovacic viděl žlutou kartu za tvrdý skluz zezadu. Wales bude zahrávat standardní situaci ze slibné pozice. Exekutorem bude Bellamy.

70
    Hosté nedokázali využít rohového kopu.

69
    Hra je nyní bez tempa, týmy pouze kombinují na svých polovinách a nedokáží si vypracovat šanci k ohrožení branky soupeře. Hosté by měli přidat na otáčkách, pokud chtějí pomýšlet nad bodovým ziskem v dnešním zápase.