Cercle Bruggy KSV
2:2 (0:1)
KV Kortrijk
Středa 27.03.2013, 20:45Belgický pohár

Je tu konec dnešního zápasu, který přinesl remízu 2:2. Právě tento výsledek posílá do finále poháru domácí celek Cercle Brugge. Pro hosty je to velice kruté. V zápase vedli již 2:0 a zdálo se, že v pohodě postoupí právě oni. Jenže domácí z ničeho nic zabrali a přestože se jim v belgické lize vůbec nedaří a po základní části jsou beznadějně později a čeká je boj o záchranu, v poháru si zahrají finále! (23:18:11)

120
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu se míč dostal k MICHAELU UCHEBOVI, který v posledních vteřinách prodloužení rozhoduje o postupu domácího celku do finále belgického poháru!

118
    U balonu jsou opět domácí fotbalisté, již jim ale chybí elán k tomu, aby s výsledkem něco udělali.

117
    Nyní budou rohový kop rozehrávat hosté.

116
    Začíná se pomalu zdát, že ani ve druhém prodloužení branku neuvidíme a na řadu budou muset přijít penalty.

114
    Jenže s centrem do pokutového území si hosté poradili.

114
    Další šance domácího celku, tentokrát díky rohovému kopu.

113
    Míč se nyní odrazil k Uchebovi, jeho rána byla ale hodně nepovedená.

112
    U míče jsou opět domácí, jejich útok je zatím hodně postupný a k zakončení nevede.

110
    Hosté střídají. Odešel Capon a nastupuje Verstraete.

109
    Chavarría při sprinterském souboji šlápl na nohu Mertensovi, který se jen těžko zvedá z hrací plochy.

107
    Sledujeme spíše opatrnou podívanou. Žádně z mužstev nechce udělat zbytečnou chybu.

106
    Domácí o poločase vystřídali. Odešel Boi a nastupuje Carvalho.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Následuje výměna stran a prodloužení okamžitě pokračuje druhým poločasem. Oba celky by se chtěly osvěžit, rozhodčí ale týmy popohání, aby mohl začít druhý poločas prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

105
    První poločas prodloužení spěje ke konci, branku asi již neuvidíme.

104
    Když už to vypadalo, že se hosté dostanou znovu pod tlak, odkopl razantně míč stoper Reynaud.

102
    Domácí jsou stále o něco málo aktivnější, k ohrožení brány soupeře se ale dostávají jen velmi těžko.