FC Ferreira – Gil Vicente 3:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
3:2 (2:1)
Gil Vicente FC
Pátek 29.03.2013, 21:00 • Estádio da Mata Real, Paços Ferreira • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:52:29)

Dnešní zápas nakonec skončil vítězstvím domácího týmu, který se po zásluze raduje ze tří bodů. Hosté to dnes měli na hřišti FC Paços Ferreira o to těžší, že hráli více než hodinu pouze o deseti. Přesto dokázali vsítit druhou branku, na víc již ale nestačili a tak si musí nechat zajít chuť na body z tohoto zápasu.

90+3
    Hostující Yero ještě dostává žlutou kartu za odehrání míče po odpískání faulu.

90+3
    Běží již první minuta nad rámec nastaveného času, utkání každým okamžikem končí!

90+2
    Hosté se tlačí do pokutového území soupeře, ale na lepší zakončení jim již mnoho sil a času nezbývá.

90+1
    Rozeběhla se již první minuta nastaveného času, hlavní sudí Benquerenca nastaví dvě minuty.

90
    Brito je dalším potrestaným hráčem, který za faul dostává žlutou kartu.

90
    Těžký zákrok domácího gólmana Cássia, který nakonec vyboxovává míč pryč od brány.

89
    Dlouhá kolmice na hostujícího H. Vieiru, ten je ale faulován, hosté zůstávají na polovině domácích.

87
    Na hřišti se přiostřuje, sledujeme spoustu faulů, rozhodčí má plné "ruce" práce!

86
    Lavička FC Paços Ferreira má k dispozici ještě jedno střídání.

85
    Rozhodčí musí nyní důrazně napomínat domácího trenéra Paula Fonsecu, který je viditelně nervózní u postranní čáry.

83
    Další žlutá karta, dostává ji za faul na vlastní polovině, v blízkosti středového kruhu, hostující Peixoto.

82
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    A je to gól! KALIDOU COULIBALY YERO se nejlépe zorientoval uvnitř pokutového území soupeře a ve výskoku trefuje přesně míč, který končí v síti a hosté snižují na rozdíl jediného gólu!

81
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

80
    Následný volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů končí zhruba dva metry nad domácí bránou.

79
    Domácí faulují na polovině soupeře, je z toho standardní situace pro tým Gil Vicente FC.