Michalovce – Slavia | 34:27 (kon.) | | | Písek – Zlín | 27:33 (kon.) | | | Partizánske – Šaľa | 22:26 (kon.) |
Olomouc – Jindř. Hradec | 37:20 (kon.) | | | Most – Poruba | 32:27 (kon.) |
Nýřany – Plzeň-Újezd | 24:25 (kon.) | | | 1. NH Brno – Stará Ves n/O. | 18:14 (kon.) | | | Plzeň-Újezd – Stará Ves n/O. | 20:21 (kon.) |
1. NH Brno – Nýřany | 14:14 (kon.) | | | Stará Ves n/O. – Nýřany | 20:17 (kon.) | | | Plzeň-Újezd – 1. NH Brno | 21:21 (kon.) |
Přeštice – Tymákov | 17:23 (kon.) | | | Dobruška – Krčín | 17:16 (kon.) | | | Tymákov – Krčín | 16:14 (kon.) |
Dobruška – Přeštice | 19:16 (kon.) | | | Krčín – Přeštice | 16:18 (kon.) | | | Tymákov – Dobruška | 21:24 (kon.) |
konec
TJ Sokol Dobruška
17:16
(11:8)
TJ Sokol Krčín
TJ Sokol Dobruška:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sokol Krčín:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sokol Krčín:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Petr Holý