Boston – Carolina 6:2 (kon.) | Toronto – NY Rangers 4:3 (kon.) | Colorado – Calgary 1:3 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 2:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Piráti Chomutov
Úterý 09.04.2013, 18:30 • Tipsport aréna, Liberec • Baráž o extraligu

Vyloučen Jakub Čutta 5+OK za sekání, Radek Duda OT do konce uktání, Michal Bulíř za hrubost dvě minuty. (21:00:40)

Rozhodčí ukončují nepokoje.

Vyhrocený konec se ještě projevuje, u branky hostů vzniká menší šarvátka.

60:00

59:40
    Tygři se nemohou dostat z pásma.

59:31
    Lukáš Derner (LIB) definitvně rozhodl. Puk vhodil na střídačku a dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

59:12
    Vošvrda opět na střídačce.

59:02
    Ofsajd domácích, vhazuje se ve středním pásmu a Vošvrda raději míří znovu do branky.

58:55
    Vošvrda na střídačce!

58:39
    Vhazuje se v útočném pásmu hostů, takže Vošvrda do branky musí. Je možné, že ji ale v nejbližší době opustí.

58:39
    Time-out pro domácí.

58:09
    Jánošík chtěl přihrávat na Nedvěda, přihrávka ale nebyla přesná.

57:27
    Duda z otočky zahrozil gólmanovi hostí, ten raději puk skrývá.

57:03
    Zakázané uvolnění domácího týmu, konec utkání se rychle blíží.

55:54
    Bulíř s Filippim si nerozuměli v útočném pásmu.

54:52
    Piráti jsou v plném počtu, těsně před koncem přesilovky zahrozil Šagát u branky domácích.

54:28
    Tygři složitě kombinovali a to se jim vymstilo, puk je opět u Vošvrdy.

53:20
    Při velké mele před Hanuljakovou klecí nedokázali Tygři zakončit a hosté puk podrží na středu hřiště.

Tomáš Dolejš

Branky a nahrávky: 9. Vantuch (Bortňák), 39. Čakajík (Pospíšil, Nedvěd) – 1. Palin (Káňa, Kraft), 15. Pulpán (Kubinčák), 46. Káňa (Šagát)

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Schwarz) – Čakajík, Jánošík, Výtisk, Derner, Šimek, Čutta, Kajínek, Štich – Víšek, Bulík, Špaček, Pospíšil, Galamboš, Kudrna, Filippi, Duda, Vantuch, Bulíř, Bortňák, Nedvěd
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Mrázek, Trefný, Palin, Pulpán, Pavlas, Bartejs, Rýgl, Stehlík – Hromas, Jíra, Kraft, Káňa, Divíšek, Sikora, Kůs, Procházka, Kubinčák, Hruška, Šagát, Důras

Rozhodčí: Mikula, Hodek – Jelínek, Pešek

Diváci: 4 720