NY Rangers – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Boston 4:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Vancouver 1:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 1:4 (kon.)
Calgary Flames
1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 11.04.2013, 03:40 • Scotiabank Saddledome, Calgary, AB • NHL

56:22
    Za faul na Raymonda vyloučen Mark Giordano (CAL), dvě minuty za hákování.

40:11
    Hosté si v úvodu vyzkouší hru v početní výhodě poté, co Mark Giordano (CAL) poslal puk z obranného pásma přes mantinel, dvě minuty za zdržování hry.

36:56
    Maxim Lapierre (VAN) vyloučen za podražení.

35:02
    Souběžné vyloučení, Derek Roy (VAN) a Blair Jones (CAL), oba za hrubost.

33:44
    A přesilovku si pro změnu zahrají hosté, vyloučen Sven Baertschi (CAL) za podražení.

31:38
    Ryan Kesler (VAN) zastavil domácí rozehrávku nedovoleným způsobem, dvě minuty za hákování.

25:25
    Za faul na Lapierrea potrestán Alex Tanguay (CAL), dvě minuty za hákování.

24:57
    Daniel Sedin (VAN) zakončuje své střídání vyloučením, dvě minuty za hákování.

12:53
    Jackman byl v úniku faulován Jasonem Garrisonem (VAN), dvě minuty za hákování.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 17. Glencross (Reinhart, Stempniak) – 18. Burrows (D., Garrison), 53. Lapierre (Ebbett), 56. Raymond (Hamhuis, Kesler), 58. Sedin D. (H., Hamhuis)

Calgary Flames: Kiprusoff (MacDonald) – Wideman, Giordano, Butler, Brodie, Carson, Sarich – Stempnika, Backlund, Tanguay – Jackman, Reinhart, Glencross – Bartschi, Horák, Cammalleri – Červenka, Stajan, Begin.
    Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) – Bieksa, Edler, Garrison, Hamhuis, Alberts, Ballard – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Kassian, Kesler, Raymond – Hansen, Roy, Weise – Ebbett, Lapierre, Sestito.

Rozhodčí: Meier, Leggo – Henderson, Wheler

Diváci: 19289