NY Rangers – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – Boston 4:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 1:3 (kon.)
Calgary – Vancouver 1:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 1:4 (kon.)
Anaheim Ducks
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Colorado Avalanche
Čtvrtek 11.04.2013, 04:00 • Honda Center • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:36:47)

Colorado: 11

Je dobojováno, Colorado dnes využilo slabšího dne Anaheimu, který nezachytil úvod zápasu a od té doby se již nedokázal dostat do zápasu a potvrdit tak výsledky z předchozích zápasů. Naopak Colorado se po delší době raduje z vítězství za dva body, ale i tak platí, že Avalanche jsou aktuálně nejhorším týmem ligy.

60:00

59:48
    A ještě se hosté dostávají ke střele, Hunwick pálí od modré z levé strany, Fasth chytá.

59:23
    Ještě souboj ve třetině Avalanche, hosté vybojovali puk.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

58:39
    Hosté nahazují puk do třetiny Ducks, utkání se již dohrává.

57:56
    Perry proniká do třetiny soupeře, přenechává Beaucheminovi, ten střílí z pravé strany, ale Giguere dnes chytá výtečně.

56:41
    McGinn s Duchenem nyní zahrozili ve třetině Ducks, Fasth měl plné ruce práce.

55:43
    Cogliano se dostává ke střele z pravého křídla, puk míří mimo branku Colorada.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, pravděpodobně i celého zápasu.

53:48
    Souray nahazuje puk do třetiny Avalanche, puk však získávají hosté.

52:17
    Znovu jsou Avalanche ve třetině Ducks, na Fastha jde střela Mitchella z levé strany, domácí gólman vyráží.

51:28
    A po rychlém protiútoku musí zasahovat na druhé straně i Fasth, bude se vhazovat po jeho pravici.

51:02
    Ducks ve třetině Avalanche, Getzlaf střílí z levé strany, Giguere vyráží.

50:00
    Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny.

49:24
    Giguere nyní musel řešit dvě střely domácích hokejistů, zvládl to výborně.

48:57
    Lombardi byl nyní "nabrán" Hejdou ve třetině Avalanche, domácí útočník si ještě přijel cosi vyříkat s českým obráncem, ten se ale k ničemu nemá, rozhodčí uklidňují hru.

48:47
    Hosté se již do útoku tolik netlačí.

47:55
    Až řada Cogliana a S. Koiva se dokázala dostat do blízkosti branky Avalanche, ovšem bez gólové příležitosti.

46:50
    Anaheim opatrně rozehrává, ale opět je to nepřesné, domácí přichází o puk, hrají hosté.

46:26
    Teprve nyní Sbisa vyhazuje puk, ovšem na zakázané uvolnění. Nyní to vypadalo, jako by Colorado hrálo přesilovou hru.

45:48
    Hosté opět ve třetině Ducks.

45:14
    Další zásah Fastha, tentokrát proti dorážce Van Der Gulika z mezikruží.

44:41
    Střela Johnsona od modré, těsně vedle branky Ducks.

43:45
    Anaheim se nedostává tolik do zakončení, sledujeme hodně soubojů u mantinelu a v rozích.

43:18
    Střelu Lovejoya od modré chytá Giguere.

42:25
    Bordeleau zavezl puk do útočného pásma a odešel střídat, přesto hosté zůstávají u puku.

41:55
    Ale Aneheimu se nedaří udržet puk delší dobu před Giguerem, na kterého zatím nešla ani jedna střela ve třetí části.

41:10
    Hosté vyhazují puk ze své třetiny.

40:12
    Domácí do třetí třetiny provádí změnu na postu brankáře, Hillera nahradí Fasth.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 5:57 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Anaheim: 8

Colorado: 9

Ve druhé třetině pokračují domácí ve svém matném výkonu a po třech inkasovaných brankách tak prohrávají s Avalanche již 1:4, i když po brance Selänneho, která znamenala snížení na 1:3 se zdálo, že by domácí přece jenom mohli ještě zvrátit vývoj utkání. Nicméně po další školácké chybě domácích v rozehrávce se dostal do zakončení McGinn, který dal čtvrtý gól hostů a stanovil tak konečné skóre po dvou třetinách.

40:00

39:40
    Anaheim proniká do útočného pásma, ale domácí se nedostávají do zakončení a v závěru třetiny je slyšet bučení z tribun.

39:00
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:26
    Anaheim dostal tvrdou ránu, v době, kdy s zdálo, že by domácí mohli ještě s výsledkem něco udělat, dostávají další gól.

37:30
    Colorado právě vstřelilo branku!
    To je úder "pod pás"! JAMIE MCGINN se dostává po pravém křídle, po chybě rozehrávajícího Sbisy, do útočného pásma, sjíždí si až k Hillerovi, kterého překonává přesnou střelou "pod víko", skvělá střela! Asistence: David Van Der Gulik.

37:19

37:06
    Anaheimu se ale tato přesilová hra vůbec nedaří.

36:37
    Nepřesná rozehrávka domácích ve třetině Avalanche, puk ve středním pásmu.

35:35
    Hosté vyhazují puk ze třetiny, domácí to musí zkoušet znovu.

35:18
    A budou k tomu mít dobrou příležitost, hosté budou hrát v oslabení, Paul Stastny hákuje!

35:00
    Poslední pětiminutovka druhé třetiny, domácí sice prohrávají, ale nyní jsou aktivnější, dokáží dát druhý gól?

34:16
    Hostům se nedaří udržet puk mimo svou třetinu, domácí mají obrovský tlak.

33:32
    Branka Selänneho domácí hokejisty "probudila", nyní je jich plný led!

32:33
    Bobby Ryan v obrovské šanci u pravé tyčky, dokázal se otočit k brance, ale zblízka nepřekonal Giguera!

32:23
    Finský veterán zaznamenal svůj jedenáctý gól sezóny.

31:16
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Palimeri skvělou přihrávkou z levé strany nachází u pravé tyčky ppřipraveného TEEMU SELÄNNEHO, který zkušeně nastavuje hůl a puk končí v bráně. Asistence: Kyle Palmieri, Francois Beauchemin.

30:40
    Sbisa netrefuje branku Avalanche z levé strany.

30:00
    Jsme v polovině utkání, hosté jsou na nejlepší cestě přerušit nepříjemnou pětizápasovou sérii bez výhry.

29:15
    Ducks rozehrávají, Perry skončil v brance Avalanche, bude se vhazovat před Giguerem.

28:27
    Hosté jsou však "na koni", nepouští domácí tým z jeho třetiny, střelu Maloneho z pravé strany musí opět "likvidovat" Hiller.

27:54
    Vteřinu před koncem přesilové hry a návratem vyloučeného Sbisy, se střelou z voleje, z pravé strany, prosazuje MATT DUCHENE, který dává svou šestnáctou branku sezóny a Anaheim si musí brát oddechový čas! Asistnce: Tyson Barrie, Pierre-Alexandre Parenteau.

27:15
    Colorado si vypracovalo dvě dobré šance, nyní opět Stastny se snaží z levé strany překonat Hillera, ten vyráží.

26:51
    Stastny se dostává ke střele z bezprostřední blízkosti, skvělý zákrok Hillera!

26:25
    Nyní jsou již ve třetině Ducks, ale ne na dlouhou, Winnik vyhazuje puk ze třetiny.

26:15
    Domácí rozehrávají ze své třetiny.

25:55
    Luca Sbisa je vyloučen, Avalanche si zahrají přesilovou hru.

25:32
    Etem prodloužil puk do třetiny Avalanche, ale tam není nikdo v černém dresu, kdo by puk vybojoval.

24:59
    Avalanche ve třetině domácích.

24:27

24:07
    To není dobré pro Ducks, GABRIEL LANDESKOG totiž ujíždí při vlastním oslabení, nedůsledný Getzlaf ho nechal z levé strany sjet až před Hillera, kterého Landeskog překonává skvělou bekhendovou střelou! Asistence: Greg Zanon.

23:54
    Selänne střílí z levé strany, ale netrefuje branku.

23:22
    Až nyní, Anaheim v přesilovkovém rozestavení.

22:50
    Ale Ducks se zatím nemohou usadit ve třetině Avalanche.

22:27
    Nepřesná rozehrávka Anaheimu, zakázané uvolnění, navíc se bude vylučovat, na trestnou lavici odchází hostující Erik Johnson, domácí si zahrají přesilovou hru.

21:43
    Střelu Mitchella zblokoval Souray do ochranní sítě, bude se vhazovat po levici Hillera.

21:19
    Avalanche před Hillerem, domácí nezachytili úvod třetiny.

20:43
    Zakázané uvolnění Ducks, hra se stěhuje před Hillera.

20:17

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 5:00 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Anaheim: 7

Colorado: 7

Je konec, Anaheim dohraje zbytek přesilové hry ve druhé třetině. V té první se z gólu mohli radovat pouze hokejisté Avalanche, které dostal do vedení hned ve druhé minutě Mitchell. Od té doby jsme jiný gól nezaznamenali, a tak "bez krve" hrající Ducks prohrávají po první třetině 0:1. V sestavě Ducks nenastoupil Radek Dvořák, stejně jako za Avalanche nenastoupil Milan Hejduk. Jediným Čechem na ledě je tak pouze obránce hostů Jan Hejda.

20:00

19:28
    Duck kombinují ve třetině soupeře, Beauchemin střílí z pravé strany, Giguere chytá, i přesto, že neměl úplně volný výhled.

19:00
    Začíná poslední minuta první třetiny.

18:56
    Ale hostům se daří vyhodit puk přes všechny čáry.

18:40
    Anaheim v útočném pásmu.

18:17
    Druhé vyloučení v utkání, Landeskog oslabuje Avalanche, dvouminutovou přesilovou hru si zahrají domácí.

17:56
    Domácí opět ve své třetině, hosté se ale nedostávají je střele.

16:23
    Ducks ztrácejí puk při přechodu přes útočnou modrou.

15:38
    Avalanche ve třetině soupeře, domácí vyhazují puk.

15:16
    Lovejoy střílí z pravé strany od modré, Giguere pozorný.

14:17
    Ducks nyní vytvořili dobrý závar před brankou soupeře, ale bez gólového efektu.

13:37
    Duchene zatím nejčastěji střílejícím hráčem utkání, další dobrou střelu musí "krotit" Hiller.

13:10
    Domácí vyhazují puk ze své třetiny.

13:03
    Hra se stěhuje před Hillera, vhazování po jeho levici.

12:07
    Getzlafova řada opět zatlačila soupeře v jeho třetině, ale na Giguera šla pouze jedna střela.

11:34
    Lovejoy nahazuje puk z pravé strany na Giguera, ten raději podrží puk ve své výstoji, bude se vhazovat.

10:21
    Avalanche opět ve třetině Ducks.

09:18
    Puk mají na svých hokejkách hosté ve středním pásmu.

08:17

08:15
    Hiller opět zasahuje, tentokrát proti němu najíždí z pravé strany Duchene.

07:50
    Až nyní se dostávají Avalanche do třetiny Ducks, střela Hunwicka z levé strany končí ve výstroji Hillera, bude se vhazovat.

07:38
    Ne, hostům se v této přesilové hře vůbec nedaří.

07:00
    Puk je až u Giguera, hosté rozehrávají zpoza vlastní branky, jsou ale při tom nepříjemně napadání forčekujícími hráči Ducks, kteří však hrají v oslabení.

06:45
    Anaheimu se daří vyhodit puk ze třetiny.

06:17
    Vylučuje se, poprvé v dnešním utkání, na trestnou lavici odchází domácí Perry, Avalanche si zahrají přesilovou hru.

05:45
    Ducks posílají na led svou elitní řadu s Getzlafem a Perrym.

04:33
    Anaheim pouze vyhazuje puk ze své třetiny.

03:03
    Hosté v úvodu výrazně aktivnější.

02:10
    Vhazování po levici Giguera. Úspěšnější hosté.

01:04
    To je bleskový start hostů, na levé straně branky zůstal zcela nepokrytý JOHN MICHELL, který dokázal z bezprostřední blízkosti zvednout puk "pod víko" a překonat Hillera! Asistence: Matt Duchene, Pierre-Alexandre Parenteau.

00:01

Anaheim Ducks: Hiller (Fasth) – Allen, Beauchemin, Fowler, Sbisa, Lydman, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Palmieri, Lombardi, Selänne – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Beleskey, Steckel, Etem

Colorado Avalanche: Giguere (Aittokallio) – Hunwick, Johnson, Hejda, Elliott, Zanon, Barrie – Duchene, Mitchell, Parenteau – McGinn, Stastny, Jones – Landeskog, McLeod, O´Reilly – Bordeleau, Malone, Van Der Gulik

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Galloway, Racicot.

Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Anaheim Ducks přivítá na svém ledě Colorado Avalanche.

ANAHEIM DUCKS
    Nejproduktivnějším hráčem Ducks je Ryan GETZLAF, který nasbíral třiačtyřicet bodů za třináct gólů a třicet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená sedmé místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Stars je Corey PERRY, který nasbíral jedenatřicet bodů s bilancí třináct gólů a osmnáct přihrávek, aktuálně mu patří devětatřicáté místo v bodování NHL.

COLORADO AVALANCHE
    Nejproduktivnějším hráčem Avalanche je P.A. PARENTEAU, který nasbíral sedmatřicet bodů za patnáct gólů a dvaadvacet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená osmnácté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Avalanche je Matt DUCHENE, který nasbíral šestatřicet bodů s bilancí patnáct gólů a jedenadvacet přihrávek, aktuálně mu patří jedenadvacáté místo v bodování NHL.

Češi na ledě
    V průběhu sezóny podepsal jednoletou smlouvu s Ducks útočník Radek DVOŘÁK.
    Za Avalanche hraje veterán Milan HEJDUK, který je ve svých sedmatřiceti letech nejstarším hráčem v sestavě Colorada. Dalším Čechem v sestavě Colorada je o dva roky mladší obránce Jan HEJDA.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 32. Selänne (Palmieri, Beauchemin) – 2. Mitchell (Duchene, Parenteau), 25. Landeskog (Zanon), 28. Duchene (Barrie, Parenteau), 38. McGinn (Gulik)

Anaheim Ducks: Hiller (41. Fasth) – Allen, Beauchemin, Fowler, Sbisa, Lydman, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Palmieri, Lombardi, Selänne – Winnik, S. Koivu, Cogliano – Beleskey, Steckel, Etem

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Galloway, Racicot