Toronto – New Jersey 2:0 (kon.) | Montreal – Philadelphia 3:7 (kon.) | Nashville – Vancouver 2:5 (kon.)
Chicago – Dallas 5:2 (kon.) | Calgary – Minnesota 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 3:4 (po pr.)
Arizona – San Jose 0:4 (kon.)
Arizona Coyotes
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
San Jose Sharks
Úterý 16.04.2013, 04:10 • JOBING.COM ARENA - Glendale, AZ • NHL

Hosté dnes zaslouženě vítězí 4:0, když o své výhře rozhodli povedenou druhou třetinou, po celé utkání nepustili domácí do vyložené šance. Hosté si vítězstvím upevňují pozici v elitní osmičce, pro domácí se naopak porážkou vidina postupu do Play Off výrazně vzdálila. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek dne! (06:50:27)

59:26
    V závěru ještě přesilová hra pro domácí, vyloučen jeden z hráčů San Jose.

58:33
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru, LOGAN COUTURE přidává čtvrtou branku žraloků! Asistence:Matt Irwin, Dan Boyle.

58:00
    Boyle před LaBarberou tečuje kotouč, domácí brankář chytá.

57:54
    Asi konec nadějí pro domácí. Vyloučen Martin Hanzal (PHO) za hrubost.

57:12
    Následně střílí od modré obránce Yandle, nedokázal ale zacílit mezi tři tyče hostující branky.

57:00
    Gordonovu střelu backhandem z pravého kruhu kryje Niemi.

56:34
    Michálkova rána od modré netrefuje branku hostů.

56:06
    Další lehká střela v podání Hanzala končí v rukavici finského brankáře.

55:41
    Závar v hostujícím brankovišti končí poté, co má puk ve své moci Niemi.

55:19
    Domácí musí začít s útokem až od LaBarbery.

55:10

54:35
    Konečně se kojoti dostali za útočnou modrou, ale jak pokus Vrbaty, tak následná střela Doana, končí mimo branku.

54:05
    Domácí se nemohou dostat do útočné třetiny, do konce zápasu už nezbývá moc času na jejich obrat.

53:30
    Hosté vyhazují do středního pásma.

53:10
    Vyloučen Marc-Edouardo Vlasic (SJO) za držení protihráče, přesilová hra pro domácí.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 29. Couture (Demers, Marleau), 31. Wingels, 37. Pavelski (Torres, Wingels), 59. Couture (Irwin, Boyle)

Arizona Coyotes: LaBarbera (Johnson) – Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Klesla, Stone, Schlemko – Doan, Hanzal, Vrbata – Boedker, Vermette, Conner – Moss, Gordon, Klinkhammer – Chipchura, Brown, Schlemko.
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Demers, Stuart, Braun, Vlasic – Havlát, Couture, Marleau – Burns, Thornton, Galiardi – Wingels, Pavelski, Torres – Burish, Gomez, Desjardins.

Rozhodčí: Jakcson, Sutherland – Galloway, Henderson