Fulham – Arsenal 0:1 (kon.) | Norwich – Reading 2:1 (kon.) | Queens Park – Stoke 0:2 (kon.)
Sunderland – Everton 1:0 (kon.) | Swansea – Southampton 0:0 (kon.) | West Brom – Newcastle 1:1 (kon.)
West Ham – Wigan 2:0 (kon.)
West Ham United
2:0 (1:0)
Wigan Athletic
Sobota 20.04.2013, 16:00 • Boleyn Ground, Londýn • Anglická Premier League

Hlavní rozhodčí ukončuje dnešní střetnutí, ve kterém zvítězil domácí tým West Ham United, který po gólech Jarvise a Nolana vítězí nad Wiganem Athletic 2:0 a připisuje si další tři body do tabulky. Ode mne je to vše a u dalšího online přenosu opět na počtenou. (17:53:48)

90+3
    Na závěr zápasu dostává ještě jednu žlutou kartu Collins za faul na hráče Wiganu.

90+1
    K druhému poločasu se budou přidávat čtyři minuty, které zřejmě na výsledku nic nezmění.

89
    Za malou chvíli nám rozhodčí Clattenburg objasní, kolik minut nastaví k druhému poločasu.

88
    Oba celky mají vyčerpaná všechna tři střídaní, do konce utkání zbývají přibližně dvě minuty.

87
    Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází Gómez, přichází Di Santo.

86
    Carroll se dostal do jasné pozice pro vstřelení další branky! Běžel osamocen na brankáře Joela, ale bránu netrefil!

84
    Hráči Wiganu Athletic se ještě nevzdávají a zkoušejí všelijakým způsobem překonat obranu United, aby alespoň snížili náskok.

82
    Zbývá nám posledních pár minut do konce základní hrací doby. Uvidíme, jestli si domácí vedení udrží.

80
    West Ham právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelná radost domácích hráčů a jejich diváků! Míč se dostal ke Carrollovi, který nůžkami posunul blíže brance na NOLANA, který tvrdou střelou prostřelil Joela a nedal mu šanci!

79
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, ve kterém vidíme vyrovnanou hru a celkem dost šancí na obou stranách.

76
    Míč proletěl nad bránou domácího celku a Jääskeläinen si opět zkusí daleký výkop od své svatyně.

75
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Diamé, přichází Collison.

74
    Hosté se neukázali zrovna v dobrém světle a hrubě faulují u poloviny hřiště hráče v červeném dresu.

74
    Domácí hráči napadají obránce Wiganu, kteří jsou zmateni a nevědí, kam míč odkopnout, jelikož všude vidí hráče United.

72
    Jääskeläinen se opět ukázal v tom nejlepším a zamezil míči v cestě za brankovou čáru neuvěřitelným zákrokem!

71
    Rohový kop mají k dispozici domácí, kteří centrovaný míč posílají pouze do rukou Joela.

70
    V útoku pokračuje Wigan, který se snaží dostat do slibné pozice, ze které by se mohl prosadit, ale střela končí pouze v náručí Jääskeläinena.