Dortmund – Mohuč 2:0 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 5:0 (kon.) | Hannover – Bayern 1:6 (kon.)
Hamburg – Düsseldorf 2:1 (kon.) | Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 0:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
FC Schalke 04
Sobota 20.04.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

O jedinou branku se postaral hlavičkou Russ. Schalke mělo dostatek šancí, nedalo dokonce penaltu, trefilo i břevno. Body si však z tohoto zápasu do tabulky nepřipíše. Tolik tedy tento pěkný zápas, u dalších se budu těšit zase příště. Hezkou sobotu. (17:23:38)

Dobojováno, Frankfurt tento duel nakonec zvládl. Ve druhém poločase byl lepším týmem a soupeře do nějakých akcí prakticky nepouštěl. Po velice zajímavém prvním poločase jsme už tolik pohledný fotbal neviděli, nicméně Eintracht hrál velice dobře takticky a účelně a po zásluze si připsal tři body.

90+2
    Hlavička Barnetty končí v rukavicích Nikolova, který si tuto šanci doslova vychutnal. Byla to pro něj lahůdka.

90+2
    Jedna z posledních možností pro Schalke, které vybojovalo roh.

90
    Ještě tři minuty budeme hrát nad rámec druhého poločasu.

89
    Ještě jedna žlutá karta. Inkasuje ji obránce hostů Höwedes.

89
    Frankfurt stále nikam nepospíchá, drží míč na svých kopačkách a závěrečný nápor Schalke ne a ne přijít.

87
    Bránit těsný výsledek jde Lanig, do kabin putuje Aigner.

86
    Domácí stále výborně narušují rozehrávku soupeře, ten jeho hodně bezradný.

85
    Navíc na hřišti leží Anderson a díky svému ošetření zase posunul čas o něco málo ke konci zápasu.

84
    Schalke drží míč na svých kopačkách, ale jejich útočné snažení je prozatím hodně neproduktivní. Šance nepřichází a domácí zvládají poslední minuty zápasu velmi dobře.

82
    Je zde druhé střídání u týmu domácích. Za Matmoura nastupuje na poslední minuty Lakič.

80
    Taktický faul, nic jiného nešlo udělat. Kolasinac zastavil rozběhnutého Aignera a může být rád pouze za žlutou.

80
    Domácí se vůbec nikam neženou, Schalke musí hrát stále do plných, a to je velice složitá záležitost. Resultují z toho pouze nákopy na náhodu.

79
    A také má trenér Veh k dispozici ještě dvě střídání, které bude chtít určitě využít, aby pošetřil čas.

78
    První vzájemný zápas dopadl 1:1, dnes to nevypadá, že by to tak mělo dopadnout. Navíc Inui mohl zvýšit vedení Eintrachtu. Těsně před brankářem Hildebrandem napálil pouze jeho pravou nohu. Hosté proto mají stále jakous takous naději.