Inter – Parma 1:0 (kon.) | Neapol – Cagliari 3:2 (kon.) | Siena – Chievo 0:1 (kon.)
Catania – Palermo 1:1 (kon.) | AS Řím – Pescara 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
Fiorentina – Turín 4:3 (kon.) | Juventus – AC Milán 1:0 (kon.)
Calcio Catania
1:1 (0:0)
Palermo FC
Neděle 21.04.2013, 15:00 • Angelo Massimino, Catania • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:20)

Dramatický závěr dnešního zápasu přinesl nejen vyrovnání Palerma, ale také další karetní tresty, domácí fotbalisté závěr totálně nezvládli a na hřiště vběhla téměř celá lavička, včetně realizačního týmu, to možná ještě bude mít dohru v následujících dnech! Jedno je však nezvratné, a to je fakt, že Palermo dokázalo vydřít cenný bod, který může být v závěrečném hodnocení velmi důležitý v sestupové "matematice"!

90+5
    A dokonce červenou domácímu gólmanovi Andujarovi!

90+5
    Domácí se po vyrovnávací brance Iličiče doslova sesypali na rozhodčího, který uděluje tresty, dává žlutou kartu Belluscimu.

90+5
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! V páté minutě nastavení se prosazuje JOSIP ILIČIČ, který tak zřejmě zajišťuje velmi cenný bod ze hřiště Catanie!

90+4
    Čtvrtá minuta nastavení, pravděpodobně i poslední minuta tohoto zápasu, domácí jsou blízko třem bodům.

90+2
    Jeho centr do pokutového území "sbírá" gólman Sorrentino, který se snaží co nejrychleji rozehrát.

90+2
    Domácí ještě rozehrávají rohový kop z pravé strany, míč si staví Pablo Barrientos.

90+1
    Ano, je to tak, celkem čtyři minuty nastaví sudí nad rámec základních devadesáti minut.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k častým faulům je jasné, že rozhodčí několik minut ještě nastaví, šance hostů na bod stále žije.

88
    Iličič přihrává z pravé strany do pokutového území, kde si nabíhá Dybala, ten je ale ubráněn domácím obráncem.

87
    Iličič nezachytil míč na hrací ploše, ten končí mimo hřiště, bude se pouze odkopávat od brány Catanie.

85
    S Palermem to vůbec nevypadá dobře, ač prohrává 0:1, je stále pod tlakem soupeře.

83
    Tak ještě jeden, také z pravé strany.

83
    A po střele Paula Dybaly je z toho rohový kop z pravé strany.

82
    Lodi posílá nadýchaný centr z levé strany, v pokutovém území soupeře ale nikdo ze spoluhráčů nehlavičkuje, přesto hráči Catanie zůstávají u míče.

81
    Jsme již v poslední desetiminutovce, domácí vhazují na polovině soupeře z levé strany.