Inter – Parma 1:0 (kon.) | Neapol – Cagliari 3:2 (kon.) | Siena – Chievo 0:1 (kon.)
Catania – Palermo 1:1 (kon.) | AS Řím – Pescara 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
Fiorentina – Turín 4:3 (kon.) | Juventus – AC Milán 1:0 (kon.)
Calcio Catania
1:1 (0:0)
Palermo FC
Neděle 21.04.2013, 15:00 • Angelo Massimino, Catania • Italská Serie A

90+5
    A dokonce červenou domácímu gólmanovi Andujarovi!

90+5
    Domácí se po vyrovnávací brance Iličiče doslova sesypali na rozhodčího, který uděluje tresty, dává žlutou kartu Belluscimu.

90+5
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! V páté minutě nastavení se prosazuje JOSIP ILIČIČ, který tak zřejmě zajišťuje velmi cenný bod ze hřiště Catanie!

77
    Střídá se, Abel Hernandez nahradí na hřišti Kurtiče, hosté již využili všechny možnosti střídání.

76
    Žliutou kartu za faul na Iličiče dostává Nicolas Federico Spolli, který nedovoleně zastavuje pronikajícího Iličiče.

73
    Hosté střídají, Ezequiel Muñoze střídá Egidio Arevalo.

69
    Catania právě vstřelila branku!
    Drtivý tlak, kteří domácí vytvořili v posledních zhruba deseti minutách, přináší své "ovoce", PABLO BARRIENTOS se prosazuje uvnitř pokutového území, po předchozí přesné přihrávce z levé strany od Daro Gómeze a dává první gól domácích!

58
    A střídají i domácí, pro Sergio Bernardo Almirona končí dnešní zápas, nahradí ho Lucas Nahuel Castro.

57
    Před rozehráním volného přímého kopu ještě hosté střídají, ze hřiště odchází Mauro Boselli, nahradí ho Paulo Dybala.

56
    Žlutou kartou trestá sudí faul Muñoze, který ostrým skluzem zastavil průnik Almirona na vlasntí polovině.

48
    Francesco Lodi rozehrává volný kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč letí těsně vedle brány Palerma!

45
    No vida, tak zranění Izca bylo vážnější, Mariano Julio nebude moci pokračovat v utkání a tak ho musí nahradit Marco Biagianti!

44
    Mauro Boselli se dostal k dalšímu zakončení, tentokrát hlavičkuje uvnitř vápna Catanie, naštěstí pro domácí celek, pouze mimo!

30
    Francesco Lodi střílí přes zeď, míč točí k pravé tyči, ale ten letí těsně vedle, v hledišti to jen zahučelo, dobře kopnuto!

19
    Skvělé uvolnění Izca na pravé straně, přesná přihrávka za obranu, na hranici malého vápna se dostává k míči Sergio Bernardo Almiron, od jehož kopačky se míč odráží pouze nad bránu!

16
    Andrea Dossena je druhým potrestaným hráčem Palerma, za faul na Barrientose na vlastnín polovině dostává žlutou kartu.

14
    Francesco Lodi zahrává volný kop a míč dobře stáčí do šibenice, skvělý Sorrentino vyráží na roh!

1
    Domácí Barrientos byl hned v první minutě tvrdě faulován Donatim v blízkosti vlastní šestnáctky, ostrý skluz zezadu trestá rozhodčí žlutou kartou.