Waregem – Genk 0:4 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:4 (0:2)
KRC Genk
Pátek 03.05.2013, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

84
    Genk právě vstřelil branku!
    V některých situacích tento zápas vypadá, jako exhibiční utkání. Čtvrtou branku vstřelil BARDA, která unikl všem hráčům a přehodil brankáře Waregemu.

71
    Hosté si pojistili dnešní vedení a přidávají i třetí branku v tomto zápase! Po přímém kopu se míč odrazil od brankáře Waregemu a DE CEULAER neměl problém míč umístit do protipohybu brankáře.

8
    Po dalších čtyřech minutách se navyšuje vedení Genku na dvoubrankový rozdíl! To je opravdu nádhera v podání hostujících hráčů. JOSEPH-MONROSE poslal míč k levé tyči brány Bossuta a nedal mu tak šanci si na míč sáhnout.

4
    Tak tomu se říká opravdová rychlost! Po čtyřech minutách od úvodního hvizdu se ujímají vedení hosté! Bohužel míč si do vlastní brány kopl GODEAU, který posílá Genk do vedení.