Slavia Praha – IHC Kladno 11:5 (kon.) | IHC Pardubice – ILHK Hr. Králové 5:3 (kon.) | IHC Olomouc – Uh. Hradiště 8:3 (kon.)
Brno – Kanci Uh. Brod 5:4 (kon.) | Slavia Praha – Mad Parrots 11:2 (kon.) | IHC Pardubice – IHC Prague Rats 2:3 (kon.)
IHC Olomouc – Devils Zlín 9:4 (kon.) | Brno – IHC Přerov 4:5 (kon.)
IHC Slavia Praha
11:5 (4:1, 3:1, 0:1, 4:2)
IHC Čerti Kladno
Sobota 04.05.2013, 12:00 • ZS Eden • STILMAT extraliga inline hokeje

Opět jsme mohli sledovat pěkné utkání plné branek, oproti předchozím zápasům však dnes byla Slavia od začátku napřed a dobře rozjetý zápas dotáhla i do konce. Od 15:00 čeká domácí druhý zápas proti Úhřeticím. Ode mě prozatím vše, zatím nashledanou (13:31:55)

48:00

47:51
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté nejprve zkusili rychlý výpad, který Meravý vychytal a z následného přečíslení se trefil RONALD WURM, který se natlačil před branku a překonal Jirátka! Asistence: Jakub Bernad

47:28
    Ani jeden z týmů se už nikam netlačí a většina hry se ted odehrává za brankou hostů, kde kladenští kominují

45:02
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Nádherná střela JAKUBA STRNADA, který vymetl šibenici! Asistence: David Stieler

44:40
    0brovské šance na obou stranách! Nejdříve si Slávisté dokázali položit vyjetého Jirátka, ale akci překombinovali a ani nezakončili a nadruhé straně se efektní kličkou zbavil jeden z hostů obránce, ale svůj bekhend nakonec nenamířil mezi tři tyče!

41:41
    Kladno využívá přesilovku, konkrétně JAN PISKÁČEK! Asistence: Matěj Hoffmann, Aleš Jiřík

41:08
    PETR KAFKA přidává další gol a tribunami se nese deset, deset! Asistence: Milan Toman

40:33
    David Bernad dostává 2 minuty za sekání a protože si neodpustil k rozhodčím komentář, vyfasoval navrch i desítku.

38:59
    MAREK LOSKOT dává v rozmezí necelé minuty další branku! 9:3! Asistence: Pavel Mrna

38:08
    PETR KAFKA se nakonec dočkal a o vítězi dnešního utkání je nejspíš rozhodnuto! Asistence: Milan Toman

37:15

36:49
    Domácí se nemohli dostat do rozestavení, nakonec se ke střele dostal Petr Kafka a orazítkoval břevno!

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina

Na branky velmi chudá čtvrtina, na druhou stranu jsme mohli vidět trestné střílení, které však neproměnil domácí Toman. Slávisté si tak mohou zlepšit náladu pokračující přesilovkou

36:00
    Třetí čtvrtina skončila

35:15
    A navíc se bude ještě vylučovat. 2 minuty za sekání dostává Aleš Jiřík

35:15
    Oba brankáři si ted připsali jednoduché zákroky a oba se rozhodli uklidnit hru a přikryli puk

Lukáš Michálek

Branky a nahrávky: 3. Toman (Kafka), 6. Bernad (Loskot, Toman), 9. Loskot (Mrna), 10. Bernad (Čížek), 16. Fiala (Mrna), 21. Loskot (Bernad, Toman), 22. Knotek (Kafka), 39. Kafka (Toman), 39. Loskot (Mrna), 42. Kafka (Toman), 48. Wurm (Bernad) – 11. Sekáč (Kameš), 19. Stieler (Jiřík), 34. Zeman (Sekáč, Kameš), 42. Piskáček (Hoffmann, Jiřík), 46. Strnad (Stieler)

IHC Slavia Praha: Meravý (Brabec) – Toman, D. Bernad, Sem, Čížek, Babka – J. Bernad, Wurm, Knotek, Loskot, Kafka, Mrna, Fiala
    IHC Čerti Kladno: Exner (Jirátko) – Kameš, Piskáček, Zeman, Jiřík, Stieler, Strnad, Kalla, Plichta, Krpelán, Hoffmann, Sekáč