Ostrava – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Jablonec – Brno 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Příbram – Jihlava 2:4 (kon.) | Plzeň – Slavia 0:0 (kon.)
FK Jablonec
1:4 (1:2)
FC Zbrojovka Brno
Čtvrtek 30.05.2013, 15:30Juniorská liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek čtvrtečního dne. Na počtenou. (17:28:22)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, ve kterém padlo pět branek. Domácí Jablonec poslal do vedení už v první minutě Kubista, ale hosté dokázali do poločasu stav zápasu otočil a vedli 2:1. Ve druhém poločase zvýšil vedení Zbrojovky Avdič a po něm se prosadil ještě Stehlík. Žádná další branka už nepadla a Brno tak vyhrálo 4:1.

90+1
    Brno střídá. Místo Falla si zahraje Zezule.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.

88
    Domácí předvedli rychlou akci, která málem skončila gólem. Jurča našel Ledeckého, ale ten v tutové šanci netrefil branku Brna!

86
    Jablonec střídá. Pavlatu nahradil Štěpánek.

85
    Další akci Brna opět zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

84
    Další střídání Zbrojovky. Stehlíka nahradil Dvořák.

82
    Za obránce Jablonce se dostal Halaška, ale včas vyběhl pozorný Fendrich a střelecký pokus výborně zneškodnil.

79
    Domácí Skwarczek to zkusil z dobré pozice, ale míč poslal těsně vedle hostující branky.

77
    Střídá i Brno. Vávru nahradil Šural.

74
    Nádhernou střelou se prezentoval Vukadinovič, ale míč skončil zhruba metr nad břevnem hostující branky. To byl hodně povedený pokus domácího mladíka.

71
    Brno právě vstřelilo branku!
    A vypadá to, že je rozhodnuto. Po rychlé akci vystřelil JINDŘICH STEHLÍK a po teči jednoho z domácích hráčů skončil kulatý nesmysl za Fendrichem.

69
    Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale hosté pozorně brání a Jablonec se nemůže prokombinovat do další brankové příležitosti.

67
    A odešel i Hloušek, místo kterého si zahraje Kozel.

66
    Domácí střídají. Landovského nahradil Helm.

65
    Hosté se hnali opět dopředu, ale tentokrát je zastavil rozhodčí, ofsajd.

63
    K centrovanému míči se dostal nehlídaný MUAMER AVDIČ, který neměl problém prostřelit domácího brankáře a zvýšit vedení svého týmu.