Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruňa – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.) | Zaragoza – Atlético 1:3 (kon.) | Levante – Real Betis 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 2:2 (kon.)
FC Barcelona
4:1 (3:0)
Malaga CF
Sobota 01.06.2013, 19:00 • Camp Nou • Španělská LaLiga

To je ode mne dnes vše. Příjemný zbytek sobotního večera. (20:53:45)

Statistiky zápasu:

Držení míče: 62% – 38%
    Střely celkem: 10 – 9
    Střely na branku: 6 – 5
    Fauly: 4 – 5
    Rohové kopy: 9 – 6

Máme za sebou dnešní zápas. Ten vyhráli jednoznačným výsledkem domácí. První poločas domácí jasně ovládli hřiště a vstřelili 3 branky. Druhý poločas se do hry dostali i hosté a vytvořili si pár dobrých šancí. Jediný gól hostů dal Morales a tak nám ukazuje ukazatel výsledek 4:1 pro domácí.

Eric Abidal se loučí s diváky.

90+2
    U míče jsou hráči Barcelony.

90+1
    Hlavní rozhodčí Ayza nastavil dvě minuty nad rámec hrací doby.

90
    Pedro stál sám před Caballerem! Caballero Pedrovu následnou střelu skvělým zákrokem vyrazil!

88
    Na dlouhý míč od Pedra Fábregas nedosáhl.

88
    Eric Abidal centroval do vápna, tam byl ale míč zblokován a tak budou domácí zahrávat rohový kop.

87
    Hra mi teď připomíná spíše trénink. Domácí kombinují na vlastní polovině za chůze.

86
    Hra se odehrává ve středu hřiště. Hráči Barcelony již nikde nespěchají.

84
    Hosté kombinují na vlastní polovině.

83
    Jordi Alba chtěl projít ve vápně svou typickou "zasekávačkou". Hostující obránce, ale nenaletěl a míč odkopl do bezpečí.

82
    Po kombinaci se dostal ke střele Alexis Sanchez. Jeho střela šla vysoko nad hostující branku.