Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruňa – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.) | Zaragoza – Atlético 1:3 (kon.) | Levante – Real Betis 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 2:2 (kon.)
FC Barcelona
4:1 (3:0)
Malaga CF
Sobota 01.06.2013, 19:00 • Camp Nou • Španělská LaLiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Dobrý den, vítám Vás u sledování dnešního zápasu 38. kola Primera División. Dnes se mezi sebou utkají FC Barcelona a Málaga CF.

Vzájemné zápasy

22.01.2012 Málaga CF – FC Barcelona 1:4
    02.05.2012 FC Barcelona – Málaga CF 4:1
    13.01.2013 Málaga CF – FC Barcelona 1:3
    16.01.2013 FC Barcelona – Málaga CF 2:2
    24.01.2013 Málaga CF – FC Barcelona 2:4

Domácí se nacházejí v tabulce na místě prvním se ziskem 97 bodů. Dnes se zajisté budou snažit vyhrát a pokořit tak stobodovou hranici v tabulce.

Málaga CF

Hosté se nacházejí v tabulce na 6. místě se ziskem 57 bodů. Pokud dnes vyhrají udrží si tuto pozici, ale pokud prohrají a Real Betis vyhraje spadnou na místo sedmé.

Všeobecně

V dnešním zápase už v podstatě o nic nejde. Pouze hráči Barcelony útočí na 100 bodů v tabulce. K tomu, ale musejí bezpodmínečně vyhrát dnešní zápas. Již mají zabezpečené první místo v tabulce. Hráči Málagy nejspíše zakončí letošní ročník na 6. nebo 7. místě.

K dnešnímu zápasu nenastoupí kvůli zranění tito hráči: Puyol (BAR), Messi (BAR), Duda (MLG), Demichelis (MLG), Kameni (MLG), Iturra (MLG).

FC Barcelona: Pinto – Alba, Mascherano, Piqué, Montoya – Busquets, Xavi, Fábregas – Iniesta, Pedro, Villa.

Málaga CF: Caballero – Eliseu, Weligton, Lugano, Gámez – Camacho, Toulalan, Isco, Baptista, Joaquín – Santa Cruz.

Rozhodčí: Ayza – Martínez, Paredes.

Dobrý večer, ještě jednou Vás vítám u sledování dnešního zápasu. Stadion Camp Nou už je celkem solidně obsazen. Hráči obou týmů se nyní rozcvičují. Zahájení prvního poločasu můžeme očekávat přesně za 10 minut.

Na lavičce Barcelony sedí Eric Abidal, který po této sezóně odchází do jiného klubu (zatím neznámo). Uvidíme, zda dnes nastoupí aspoň na pár minut a důstojně se tak rozloučí s fanoušky.

1

1
    Úvodní rozehrávky se ujali hosté v modrobílých dresech.

2
    Hráči Barcelony ze začátku zápasu typicky kombinují na vlastní polovině.

3
    Po zákroku Fábregase budou zahrávat hosté volný kop.

4
    Barcelona právě vstřelila branku!
    První šance = První gól! Skvělý pas Iniesty za obranu využil Pedro, který ještě vylepšil pozici a přihrál DAVIDU VILLOVI do prázdné branky. Ten už neměl žádný problém skórovat.

6
    Domácí opět kombinují a svým stylem "tika-taka" se snaží něco vymyslet.

7
    Hosté jsou teď u míče. Produkují, ale mnoho nepřesných přihrávek, což je proti Barceloně smrtelné.

8
    Pedro vyslal centr do vápna. Ten, ale zblokoval jeden z hostujících obránců. Všichni na hřišti si mysleli, že bude rohový kop. Míč se ale stočil přímo Caballerovi do rukou.

10
    Velmi tvrdý zákrok Iniesty ve středu hřiště. Hlavní rozhodčí, ale faul nepíská a tak hra pokračuje.

11
    Po autovém vhazování se dostal do vápna Baptista. Ten chtěl ještě vylepšit situaci pro Santa Cruze, bohužel pro hosty, přihrávka neměla potřebou razanci a tak jsou u míče opět domácí.

13
    Pinto ukazuje svou skvělou hru nohou. Je to veliká výhoda, mít brankáře s tak skvělou kopací technikou.

14
    A máme tu další gól! Svou skvělou inviduální akci zakončil CÉSC FÁBREGAS střelou pod břevno a nedal žádnou šanci hostujícímu brankáři!

15
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

16
    V zápětí domácí opět skórují! Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči MARTÍN MONTOYA a svou střelou k levé tyči skóruje!

18
    Camacho centroval do vápna. K míči se ale jako první dostal Piqué, který razantním odkopem míč posílá do zámezí.

19
    Isco je zraněn. Nyní je ošetřován za pomezní čarou.

20
    Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop.

21
    Po centru se dostal k hlavičce Toulalan. Ta ale mířila těsně vedle Pintovy branky.

22
    Isco se opět zapojil do hry.

23
    Nenápadnou střelu Iniesty vyrazil Caballero na rohový kop.

23
    David Villa byl před vápnem faulován. Barcelona bude zahrávat volný přímý kop.

24
    Xavi z přímého kopu vyslal centr. Ten, ale chytá Caballero.

25
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Ve vápně dostal úder loktem Fábregas. Rozhodčí, ale jasným gestem naznačil – Hrajte dál!

27
    Domácí opět mohli jít do velké šance. To by, ale musela být Pedrova přihrávka alespoň trochu přesná, což nebyla.

28
    David Villa byl po Xaviho přihrávce načapán v ofsajdu. Nutno podotknout, že to bylo velice hraniční.

30
    Hosté si vytvořili první velkou šanci. Kombinaci před vápnem Barcelony zakončil Baptista. Jeho střela, ale mířila pouze do boční sítě.

31
    Hosté jsou teď velmi aktivní. Zatím kombinují na útočné polovině.

32
    Po dlouhé kombinaci Barcelony se dostali hosté k míči.

34
    Domácí kombinují na útočné polovině. Hosté se snaží presovat, což jim ale moc nevychází.

35
    Skvělou práci teď předvedl Jordi Alba. Ten neměl s dlouhým centrem žádný problém a míč přihrál Pintovi.

36
    Césc Fábregas byl ve velké šanci. Bohužel pro domácí místo střely volil přihrávku, která byla následně zblokována na rohový kop.

37
    Skvěle zachytil přihrávku hostů Mártin Montoya. Kdyby tento zákrok nepřišel, byli by dva domácí hráči sami před Pintem.

39
    Jordi Alba se dral do vápna. Tam byl, ale zastaven a bude z toho pouze rohový kop.

39
    Po rohové kopu se dostal k hlavičce Piqué. Jeho hlavička byla mizerná.

42
    Hra se odehrává ve středu hřiště.

43
    Presování hostujících hráčů vyřešil Piqué hlavičkou "domů".

44
    Po nedorozumění v domácí obraně budou hosté zahrávat rohový kop.

44
    Montoyův centr byl zblokován na rohový kop.

45
    Do šance se dostal Pedro. Ten už se nacházel ve velkém úhlu, a tak centroval míč na Piquého. Piquého hlavička, ale mířila pouze do míst, kde stál Caballero.

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Podle papírových předpokladů zápas jasně ovládají domácí hráči, kteří vedou po první poločase 3:0. Hosté měli pouze jednu většina šanci a to konkrétně Baptista. Jeho střela mířila pouze do boční sítě. Jak tento zápas dopadne? Sledujte i druhý poločas, který začně zhruba ve 20:00.

46

46
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Morales.

47
    Mascherano fauloval ve středu hřiště Isca. Hosté budou rozehrávat volný kop.

48
    Hráči Barcelony se opět dostávají do svého stylu. Kombinují na útočné polovině.

48
    Na konci této kombinace Jordi Alba centroval do vápna. Tam míč, ale odkopl na rohový kop jeden z hostujících obránců.

49
    Pedro se ocitl v ofsajdu.

50
    Hosté si opět lámají zuby na svých nepřesných přihrávkách. Hráči Barcelony toho vždy využívají.

51
    Jordi Alba se podle čárového rozhodčího pana Martíneze nacházel v ofsajdu. Z opakovaného záznamu jde, ale jasně vidět, že se o žádný ofsajd nejednalo.

51
    Veliká šance hostů! V ní se ocitl Baptista, toho však skvělým zákrokem vychytal Pinto!

52
    Nedáš = Dostaneš! Po rychlém brejku se dostal k míči ANDRÉS INIESTA a svou technickou střelou skóruje!

53
    Další veliká šance hostů! Morales šel sám na branku. Jeho střela, ale mířila pouze do skvělém vyběhnutého Pinta.

55
    A další šance! Do té se dostal Isco. Jeho střela jen o pár centimetrů minula Pintovu branku!

55
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Iniesta, přichází Thiago.

57
    Málaga právě vstřelila branku!
    Hosté skórují! Po centru se dostal k míči střídající PEDRO MORALES a svým volejem nedal žádnou šanci Pintovi!

58
    Skvělý zákrok Mascherana! Ten dosprintoval Isca a míč odkopl na rohový kop.

60
    Domácí hru uklidňují a kombinují na vlastní polovině.

61
    Eric Abidal se rozcvičuje. Fanoušci skandují něco ve stylu "Abidal na plac".

63
    Villa zkoušel obejít Caballera. To mu, ale nevyšlo.

65
    Veliká šance Moralese! Jeho střela jen těsně minula Pintovu branku!

67
    Baptista skvěle obral ve vápně Fábregase od míče.

68
    Ve středu hřiště Morales fauloval. Hráči Barcelony budou zahrávat volný kop.

70
    Hráči Barcelony kombinují a snaží se něco vymyslet.

70
    Zblokovaný centr Alby napáchal v hostujícím vápně velkou neplechu. Naštěstí pro hosty, míč nakonec mířil těsně nad branku.

71
    Pedrova střela mířila mimo branku.

71
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Fernandéz.

73
    Dlouhou kombinaci Barcelony přerušila až nepřesná přihrávka Busquetse.

74
    Po rychlé akci a skvělém obraném zákroku Villy budou hosté zahrávat rohový kop.

74
    K hlavičce se dostal Camacho. Ta, ale mířila vysoko nad Pintovu branku.

76
    Pinto teď nepřesně rozehrál a může být jenom rád, že toho nevyužil Isco.

77
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Piqué, přichází Abidal.

77
    A je to tady! Za bouřlivého potlesku nastupuje na trávník ERIC ABIDAL!

78
    Hned první přihrávka z autu směřovala k Abidalovi. Ten míč zkušeně vrací na útočnou polovinu.

79
    David Villa se nacházel v ofsajdu. Z opakovaného záznamu jde ale vidět, že se o žádný ofsajd nejednalo.

79
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Villa, přichází Sanchez.

80
    Baptista napřáhl ze 40-ti metrů a Pinto musel předvést skvělý zákrok!

80
    Další skvělý zákrok Pinta! Valdés bude mít příští rok za zády velmi horko.

81
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Saviola.

82
    Po kombinaci se dostal ke střele Alexis Sanchez. Jeho střela šla vysoko nad hostující branku.

83
    Jordi Alba chtěl projít ve vápně svou typickou "zasekávačkou". Hostující obránce, ale nenaletěl a míč odkopl do bezpečí.

84
    Hosté kombinují na vlastní polovině.

86
    Hra se odehrává ve středu hřiště. Hráči Barcelony již nikde nespěchají.

87
    Hra mi teď připomíná spíše trénink. Domácí kombinují na vlastní polovině za chůze.

88
    Eric Abidal centroval do vápna, tam byl ale míč zblokován a tak budou domácí zahrávat rohový kop.

88
    Na dlouhý míč od Pedra Fábregas nedosáhl.

90
    Pedro stál sám před Caballerem! Caballero Pedrovu následnou střelu skvělým zákrokem vyrazil!

90+1
    Hlavní rozhodčí Ayza nastavil dvě minuty nad rámec hrací doby.

90+2
    U míče jsou hráči Barcelony.

Eric Abidal se loučí s diváky.

Máme za sebou dnešní zápas. Ten vyhráli jednoznačným výsledkem domácí. První poločas domácí jasně ovládli hřiště a vstřelili 3 branky. Druhý poločas se do hry dostali i hosté a vytvořili si pár dobrých šancí. Jediný gól hostů dal Morales a tak nám ukazuje ukazatel výsledek 4:1 pro domácí.