Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruňa – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.) | Zaragoza – Atlético 1:3 (kon.) | Levante – Real Betis 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 2:2 (kon.)
Levante UD
1:1 (0:0)
Real Betis
Sobota 01.06.2013, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia — Valencia • Španělská LaLiga

Utkání končí a Betis má tedy dnes splněno! Betis bude v příští sezóně hrát kvalifikaci Evropské ligy. Dnes by si mohl dovolit i prohrát, protože v druhém utkání nedokázalo Vallecano doma porazi Bilbao, ačkoliv hrálo od desáté minuty proti deseti hráčům soupeře. Španělská liga je tedy u konce. Vítězí Barcelona, sestupují Mallorca, La Coruňa a Zaragoza. Já se s Vámi tímto loučím a těším se příště zase na počtenou. (22:52:19)

90+4
    Už se hraje přes čas.

90+3
    Posledních dvacet sekund zápasu.

90+3
    No ještě trochu horké chvilky pro Betis. Domácí Juanlu se dral do zakončení, na poslední chvíli mu byl míč odkopnut.

90+2
    Hra je na středu hřiště.

90+2
    Míč uvede do hry brankář Betisu a vůbec nikam nespěchá.

90+1
    Nstavují se opravdu tři minuty.

90+1
    Betis si to dobře pohlídal a kopl míč do bezpečí.

90
    Žlutou za tento faul navíc vidí Nono.

90
    Domácí budou mít dobrou šanci na vstřelení branky. Mají standardní situaci na hranici vápna.

89
    Betis rozehrává centrovanou standardní situaci.

88
    Utočí v hodně málo hráčích. Do konce zbývají už jen dvě minuty plus nějaké to nastavení. Očekávám tak tři minuty.

88
    U míče jsou hosté.

87
    Domácí Iborra dostává žlutou kartu za faul. Ten byl trochu zbytečný, protože absolutně nic neřešil.

86
    Hraje se stále na středu hřiště. Tady už je to ze strany Betisu posledních dvacet minut čekání na poslední hvizd.

84
    A i hosté využívají posledního střídání. Nutno dodat velmi pomalého střídání. Odchází Dorlan Pabon, příšel Alvaro Vadillo.

83
    Ještě jedno střídání domácích. Odchází Valdo a přichází Nabil El Zhar.

81
    Jdeme do poslední desetiminutovky této sezóny. Už to tak trochu vypadá, že utkání skončí remízou.