Kubot – Hájek 0:2 (kon.) | Kamke – Rosol 2:0 (kon.)
Lukáš Rosol
Lukáš Rosol
0
3 0
Pondělí 15.07.2013, 15:00 • Center kurt, Hamburg • ATP Hamburk - Hamburg European Open (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:04:28)

Na tento zápas bude chtít Lukáš Rosol hodně rychle zapomenout. V utkání, do kterého vstupoval jako mírný favorit, totálně nezvládl trpělivoou hru soupeře, který dokázal hlavně dobře servírovat a hlavně nekazil, na rozdíl od českého tenisty. Do druhého kola tak postupuje Tobias Kamke.

Konec zápasu

6:0
    Hodinu trval dnešní zápas, ve kterém český tenista doslova zkolaboval a od stavu 1:1 v prvním setu ztrácel jedno podání za druhým. Následkem všeho je jasné vítězství domácího tenisty, který Rosolovi ve druhé sadě nadělil dokonce i "kanára"!

40-15
    Dva mečboly Tobias Kamke, utkání je zřejmě rozhodnuté – a to vše za 59 minut...

30-15
    Míček získává Rosol.

30-0
    Bod z podání, to vypadá na velice nepopulárního "kanára" pro Lukáše Rosola!

15-0
    Další z řady chyb Lukáše Rosola.

5:0
    Konec přestávky, na vítězství v zápase jde podávat Tobias Kamke .

5:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:0
    Jasná záležitost, další ztracené podání, to znamená, že v dalším gemu bude Tobias Kamke atakovat celkové vítězství v zápase!