All Stars Thajska – Chelsea 0:1 (kon.) | Zlín – Břeclav 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Chomutov 2:1 (kon.)
Havířov – Třinec 1:1 (kon.)
MFK Havířov
1:1 (0:1)
FK Třinec
Středa 17.07.2013, 17:30 • Městský stadion • Přípravný zápas

87
    Centrovaný míč našel volného Christa, který střelou do prostřed brány trefuje připraveného Mrózka.

81
    Havířov právě vstřelil branku!
    Pokutový kop proměňuje MIROSLAV MATUŠOVIČ střelou do prostředka branky.

80
    Havířov bude kopat pokutový kop!

69
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Petr Wojnar, přichází Radek Gulajev.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Motyčka, přichází Ceplák.
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Joukl, přichází Matoušek.

63
    Střídání v týmu MFK Havířov: ze hřiště odchází Skoupý, přichází Zlámal.

60
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Christu.

39
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tentokráte to Gulajevovi vyšlo. Znovu se uvolnil na pravé straně. Centroval do pokutového území na vzdálenější tyč, na kterou si naběhl TOMÁŠ MATOUŠEK, který střelou k protější tyči otevírá skóre dnešního utkání.

31
    Gulajev to zkusil z pravé strany pokutového území k protější tyči. Jeho střelu dokázal Mrózek vyrazit na rohový kop.

5
    Malíř zkusil z dálky vystrašit Mrózka a povedlo se mu to, trefuje břevno Havířovské branky, od kterého se míč odráží za branku. Bude z toho kop od branky Havířova.

MCh

Branky: 81. Matušovič (pen.) – 39. Matoušek

MFK Havířov: 1.poločas Mrózek – Valový, Babič, Michalčák, Večera, Racko, Valla, Matušovič, Skoupý, Förster, Horník
    2.poločas Mrózek – Valový, Babič,Wojnar Tomáš, Večera, Klejnok, Matušovič, Valla, Skoupý (63. Zlámal), Förster, Horník

FK Třinec: 1.poločas Bruk – Joukl, Malík, Matoušek, Malíř, Čelustka, Motyčka , Ceplák, Čtvrtníček, Gulajev, Wojnar Petr
    2.poločas Brych – Lisický, Hupka, Malík, Sporysz, Joukl (69.Matoušek), Málek, Motyčka (69.Ceplák), Dostál, Čtvrtníček (60.Christu), Wojnar Petr (69.Gulajev)

Rozhodčí: Mojžíš – Bureš, Dytková