Slovácko – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Olomouc | 4:0 (kon.) |
Sokolov – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Vltavín | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Bohem. Pr. | 5:1 (kon.) |
Košice – Nitra | 4:2 (kon.) | | | Ružomberok – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Myjava – Trnava | 6:2 (kon.) |
Ostrava – Teplice | 7:0 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Frýdek-Místek | 13:0 (kon.) |
Dortmund – Bayern | 4:2 (kon.) |
Dubnica – Šamorín | 1:4 (kon.) | | | R. Sobota – Michalovce | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 0:1 (kon.) |
Prešov – Podbrezová | 2:0 (kon.) |
Alkmaar – Ajax | 2:3 (po pr.) |
Genk – Oostende | 3:0 (kon.) | | | Kortrijk – Leuven | 1:0 (kon.) | | | Lierse – Waregem | 1:2 (kon.) |
Mons – Cercle Bruggy | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Gent | 1:1 (kon.) |
Rapid – Wiener | 4:0 (kon.) | | | Ried – Wolfsberger | 1:0 (kon.) | | | Salzburg – Austria | 5:1 (kon.) |
Admira – Wacker | 1:2 (kon.) |
Dynamo – Spartak | 1:4 (kon.) | | | Ural – Volga Novgorod | 1:2 (kon.) | | | Rostov – Tomsk | 3:0 (kon.) |
konec
FC Admira Wacker Mödling
1:2
(1:1)
FC Wacker Innsbruck
Lucie Rapantová
Branky:
40. Schwab (pen.) – 17. Schütz, 77. Hauser
Rozhodčí: Eisner ─ Witschnigg, Zangerle
Diváci:
Karty: 44. Rusek (TRK) – 39. Vucur (WCK), 60. Vuleta (WCK), 70. Kofler (WCK)
Neproměněná penalta:
FC Admira Wacker Mödling:
Tischler ─ Schösswendter, Zwierschitz, Ebner, Auer ─ Schwab, Rusek (71. Pöllhuber) ─ Schicker, Schachner (81. Schachner), Domoraud ─ Ouédraogo (66. Rivera).
Náhradníci:
Trenér:
FC Wacker Innsbruck: Safar ─ Bergmann, Siller, Vucur, Schilling ─ Abrahám, Kofler ─ Schütz (59. Vuleta), Hinterseer, Wernitznig (71. Hauser) ─ Wallner.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FC Wacker Innsbruck: Safar ─ Bergmann, Siller, Vucur, Schilling ─ Abrahám, Kofler ─ Schütz (59. Vuleta), Hinterseer, Wernitznig (71. Hauser) ─ Wallner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Eisner ─ Witschnigg, Zangerle
Diváci:
FC Admira Wacker Mödling: Tischler ─ Schösswendter, Zwierschitz, Ebner, Auer ─ Schwab, Rusek ─ Schicker, Schachner, Domoraud ─ Ouédraogo.
FC Wacker Innsbruck: Safar ─ Bergmann, Siller, Vucur, Schilling ─ Abrahám, Kofler ─ Schütz, Hinterseer, Wernitznig ─ Wallner.
Rozhodčí: Eisner ─ Witschnigg, Zangerle.