Dynamo – Spartak 1:4 (kon.) | Ural – Volga Novgorod 1:2 (kon.) | Rostov – Tomsk 3:0 (kon.)
FK Rostov
3:0 (1:0)
FK Tom Tomsk
Sobota 27.07.2013, 18:00 • Stadion Olimp 2 • Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu Premier Ligy. Dnes se mezi sebou utkají FK Rostov a FK Tom Tomsk.

Vzájemné zápasy

22.06.2011 Tom Tomsk – FK Rostov 1:1
    21.09.2011 FK Rostov – Tom Tomsk 3:1
    05.11.2011 FK Rostov – Tom Tomsk 2:1
    20.11.2011 FK Rostov – Tom Tomsk 3:1
    13.05.2012 Tom Tomsk – FK Rostov 2:1

Se zatím nachází v tabulce na posledním místě. Ze dvou zápasů se Tomsku nepodařilo ukořistit ani jeden bod. První zápas prohrál pori Amkaru Perm a druhý také prohrál a to proti Kubani.

FK Rostov

Se zatím nachází v tabulce na děleném čtvrtém místě. Získal ze dvou zápasů čtyři body. První zápas vyhrál proti Těreku Groznyj a druhý remizoval proti Krasnodaru.

FK Rostov: Pletikosa – Lolo, Sheshukov, Djakov, Bastos – Agalarov, Catcan, Kalachev, Ananidze – Kanga, Dzyuba.

FK Tom Tomsk: Božovič – Milanov, Omelyanchuk, Aravin, Nikolov – Rykov, Astafyev, Muresan, Panchenko – Portnyagin, Ignatovich.

Rozhodčí: Lapochkin – Nazarov, Koloskov.

1

1
    Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté, kteří nastoupili v zelených dresech. Domácí nastoupili v dresech žlutých.

2
    Hned ze začátku utkání se snažili o skórování domácí. Celá akce ale skončila u nepřesného centru do vápna, který nakonec chytil Božovič.

3
    I hosté se hnali do útoku, centr do vápna ale nenašel nikoho, a tak jsou u míče domácí hráči.

4
    Mohli jsme vidět první střelu dnešního zápasu. Tu vyslal na branku Kalachev. Jeho střela šla však mimo branku.

4
    Rostov právě vstřelil branku!
    A máme tady branku hned v úvodu utkání! Skvělý centr Kalacheva do vápna proměnil svou hlavičkou ARTEM DZYUBA!

5
    A domácí hráči jsou stále u míče, nyní kombinují na útočné polovině.

7
    Ve středu hřiště se dostal k míči Gatcan. Jeho střela však mířila totálně mimo branku.

8
    Ananidze se mohl dostat do slibné šance, to by ale nesměl stát v ofsajdu.

9
    Pavel Ignatovich se snažil nahrát faul ve vápně. Od hlavní rozhodčího vidí žlutou kartu.

12
    Božovič teď hodně dobře vyboxoval centr mířící do malého vápna.

14
    Omelyanchuk vystřelil zhruba ze třiceti metrů. Jeho střela jen těsně minula levou tyč branky, kdyby tato střela mířila do branky, byl by to jasný gól.

17
    Hra se nyní odehrává většinou ve středu hřiště. Oba týmy dnes produkují mnoho nepřesných přihrávek.

19
    Hosté nyní kombinují na útočné polovině, dál než před vápno se ale dnes zatím ještě nedostali.

20
    Domácí jsou dnes aktivnějším týmem, zatím se jim ale druhá branka vstřelit nepovedla.

21
    Neskutečná šance hostů! To snad není možné. Portnyagin sám před brankářem nastřelil břevno, odražený míč skončil u Astafyeva, který prázdnou bránu trestuhodně minul!

23
    Hosté jsou stále aktivní, nyní skvělý centr do vápna nikdo nevyužil.

24
    Rohový kop pro hostující tým.

24
    Z rohového kopu se však hostům nic vytvořit nepodařilo, a tak jsou u míče domácí.

26
    Kombinace hostů skončila na nepřesném dlouhé centru do vápna domácích, kde se míče ujal jeden z obránců.

28
    Na centr do vápna hostů jen těsně nedosáhl Dzyuba.

30
    Hodně nepřesných přihrávek a je to velká škoda, takhle bych nějak mohl zhodnotit snažení obou týmů, jejich kombinace končí právě na nepřesných přihrávkách.

32
    Panchenko svou skrytou střelou trefil levou tyč!

33
    Ze začátku první poločasu to vypadalo, že dnes jasně ovládnou zápas domácí, ale v polovině poločasu tomu již tak není, hosté začali hrát také aktivně. Myslím si, že nás čeká ještě velmi zajímavý zápas.

35
    Dzyuba mohl jít do slibné šance, byl mu však odmávnut ofsajd.

36
    Po centru do vápna domácích se dostal k hlavičce Muresan. Jeho hlavička mířila vysoko nad branku.

39
    Připadá mi, že jsou nyní aktivnější hosté.

39
    Po rychlém brejku se dostal do zakončení Kalachev. Jeho střela však mířila hodně daleko od levé tyče.

41
    Dzyuba se pokouší reklamovat zákrok ve vápně hostů, když on sám byl sražen k zemi. Hlavní rozhodčí je nekompromisní a hra pokračuje dál.

43
    Hosté zahrávali volný přímý kop. Centr z něj odhlavičkoval jeden z obránců těsně před Pletikosou.

44
    Asi největší šance hostů v zápase. Střílel Ananidze. Jeho střelu k levé tyči skvělým zákrokem vyrazil Pletikosa!

45
    Poločas se už jen tak dohrává.

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. V tom byla hra poměrně vyrovnaná, avšak domácím se podařil vstřelit zatím jediný gól dnešního zápasu. Hosté si vytvořili také dvě velké šance, gól se jim však vstřelit nepodařil. Druhý poločas nám začne zhruba v 19:01.

46

46
    Tak nám začal druhá poločas dnešního klání, u míče jsou domácí hráči.

46
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Kanga, přichází Maliaka.

47
    Dlouhý centr do vápna hostí chytá Božovič. Ten se však míč rychlým výhozem snažil rozehrát a míč doletěl až na jednoho z domácích, a tak jsou u míče domácí hráči.

49
    Pletikosa nyní musel zasahovat proti střele Rykova. Ta byla velmi zrádná a před Pletikosou ještě skočila. Nakonec je z toho rohový kop.

50
    Hostům se však nic většího z rohového kopu vytvořit nepodařilo, a tak jsou u míče domácí.

51
    Hra je nyní přerušena. Muresan leží na trávníku a je ošetřován.

52
    Hra bude pokračovat volný přímým kopem hostů.

53
    Ten se však hostům vůbec nepodařil a míč trefil hned prvního obránce.

54
    V druhém poločasu jsou zatím jasně aktivnějším týmem hosté, kterým se však ještě dnes nepodařilo skórovat.

55
    Hosté rozehrají volný přímý kop.

56
    Střela z přímého kopu trefila pouze zeď od které došel míč až do zámezí, tudíž zahrají hosté rohový kop.

57
    Hodně zajímavý zákrok Božoviče, který míč jaksi šťastně vyrazil.

59
    U míče jsou hosté, kteří kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.

62
    V druhém poločasu jsme zatím neviděli žádnou větší šanci, uvidíme, co nám nabídne poslední třicetiminutovka.

64
    Domácím jako by se vůbec nechtělo hrát, míče jen tak nakopávají. To by se jim nemuselo vůbec vyplatit, protože hosté už kousají.

66
    A máme tu druhou branku v hostující síti! Tu vstřelil z dorážky ARTEM DZYUBA! Dnes je to jeho druhý gól.

67
    Ano, nyní jsme se mohli přesvědčit, jak je fotbal nespravedlivý. Hosté celý druhý poločas byli lepším týmem, avšak branku nevstřelili. Domácí se dostali do ojedinělé šance a tu proměnili. Fotbal se hraje na branky a né na předvedenou hru.

69
    Žlutá karta pro Sergeye Omelyanchuka, který ji viděl za faul ze zadu.

70
    Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Astafyev, přichází Bazhenov.

71
    Domácí se snaží zklidnit hru a kombinují na útočné polovině.

72
    Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Panchenko, přichází Golyshev.

74
    Domácí jsou nyní ve velkém tlaku, avšak branku se jim vstřelit nepodařilo.

74
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Ananidze, přichází Poloz.

76
    Domácí jsou už opět na útočné polovině a zde kombinují.

77
    Žlutou kartu vyfasoval za svůj faul Gabriel Muresan.

78
    Dlouhý míč do vápna domácích chytil dnes ve velké pohodě chytající Pletikosa.

79
    Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Portnyagin, přichází Sorokin.

79
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Dyakov, přichází Xulu.

81
    Hosté se stále snaží alespoň vstřelit čestný gól, jejich kombinace ale většinou končí hned v zárodku.

83
    Pokutový kop pro domácí tým!

83
    Milanov vidí za faul ve vápně žlutou kartu.

85
    K pokutovému kopu se postavil ARTEM DZYUBA a ten skóruje! Dzyuba má dnes HATTRICK!

86
    Hosté se stále snaží vstřelit alespoň jeden gól, avšak marně.

88
    Hra je přerušena. Na hřišti leží jeden z hostujících hráčů.

89
    Z volného přímého kopu se domácím nepodařilo nic většího vytvořit, a tak jsou u míče hosté.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+2
    Rohový kop pro domácí.

90+3
    Vypadá to, že se již nic nestane. Každou chvíli hlavní rozhodčí Lapochkin ukončí dnešní zápas.

90+3
    Tak jsem se plet, domácí ještě v závěru zápasu budou zahrávat pokutový kop!

90+4
    Žlutou kartu viděl za svůj faul Božovič.

90+4
    Rykov také vyfasoval žlutou kartu.

Kalachev pokutový kop nedává!

Máme za sebou dnešní zápas. Ten jasně ovládli domácí a zaslouženě si dnes připisují 3 body za výhru 3:0. To je ode mne dnes vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:50:54)