Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
Xanthi FC
1:2 (1:1)
Standard Lutych
Čtvrtek 01.08.2013, 20:30Evropská liga (předkola)

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:27:45)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme nakonec viděli jednu branku. Tu vstřelil v 74. minutě Bulot. Hosté kopali i penaltu, ale tu zahodil Mujangi. Od 69. minuty navíc hráli domácí v deseti, poté, co druhou žlutou dostal Bertos. Hosté tak dnes naprosto zaslouženě zvítězili 2:1 a mají dobrou pozici do odvety.

90+4
    V závěru se bude ještě žlutit, žlutou kartu vidí hostující De Camargo.

90+1
    Hosté ještě zahrávali rohový kop, ten však žádnou příležitost nepřinesl.

90+1
    Domácí kombinují s míčem na své polovině, tam to bude vyhovovat i hostům.

89
    Domácí měli k dispozici znovu dobrou standardní situaci, po ní se dostali i ke střele, ta však skončila mimo tři tyče.

87
    Domácím se již čas alespoň na vyrovnání dosti krátí, uvidíme, zda si dokáží alespoň něco si vytvořit.

86
    Ofsajd je následně máván i Marcelinhovi.

84
    Domácí Xanthi mělo k dispozici standardku z dobré pozice, ta ale nakonec skončila ofsajdovým postavením jednoho z fotbalistů.

81
    Vassilakakis fauloval Cimana, za což si vykoledoval žlutou kartu. Domácí si dnes hodně pomáhají fauly.

80
    Arslanagic se dostal do šance, v té ho ale vychytal domácí brankář. Už mohlo být rozhodnuto.

74
    Standard právě vstřelil branku!
    Hosté využívají výhodu jednoho muže na hřišti a dostávají se zásluhou FRÉDÉRICA BULOTA do vedení 2:1!

69
    Bertos vidí druhou žlutou kartu a posléze tak logicky přichází červená, domácí budou dohrávat v deseti.

68
    Máme za sebou takový hluchý úsek, ve kterém se hrálo převážně ve středu pole bez jakýchkoliv zajímavých situacích.

64
    Nový muž na hřišti De Guzman si počínal nedovoleně.

62
    Hosté dnes podruhé střídají, Ezekiela nahradí Batshuayi.

62
    Hostující obrana má skvěle zmáknutý ofsajd systém, to dokázali i teď, když bylo odmáváno postavení mimo hru Bertosovi.

59
    Domácí budou zahrávat rohový kop. Marcelinho však nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.