Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (1:0)
FK Mladost Podgorica
Čtvrtek 01.08.2013, 21:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:20:47)

Je dobojováno. Hlavně dobrým závěrem si Sevilla vypracovala poměrně slušný náskok do odvety. Vedení domácího týmu navýšil v 82. minutě Perotti a v první minutě nastavení pečetil skóre dnešního zápasu Carriço. Hosté měli sice dobrý vstup do druhého poločasu, brzy však opět začali více ze hry získávat fotbalisté španělského klubu, kteří pak soupeře téměř k ničemu již nepouštěli.

90+4
    Pozor, další rohový kop Sevilly z pravé strany, je z toho střela na bránu, tentokrát Vujadinović chytá.

90+3
    Domácí vhazují z pravé strany na vlastní polovině.

90+1
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Z tohoto rohového kopu se již konečně "zajiskřilo" – DANIEL CARRICO se prosazuje po dobře kopnutém rohu Rakitiće.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času a domácí budou rozehrávat osmý rohový kop!

90
    Rakitić rozehrává rohový kop, Fazio se dostává do zakončení, dobrá střela!

88
    Blíží se samotný závěr utkání, domácí kontrolují hru, dokáží navýšit své vedení?

86
    Ale útočná akce domácích končí odpískaným ofsajdem a v něm Perotti.

85
    A domácí pokračují v tlaku, znovu nebezpečně útočí.

82
    DIEGO PEROTTI využívá nabídnutou šanci a proměněným pokutovým kopem dává svému týmu větší klid do závěru.

81
    To je pokutový kop! Ano, je to tak, Šofranac dostává za faul žlutou kartu, je již třetí potrestaným hráčem Podgorice v dnešním utkání a domácí mají velkou šanci na navýšení skóre.

80
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Marković, přichází Kascelan.

79
    Rakitić rozehrává rohový kop z pravé strany, ale akce domácích končí odpískaným ofsajdem Andújara Morena.

77
    Samperio se dostává do zakončení, míč letí jen těsně vedle brány.

76
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Machín, přichází Rusescu.

76
    Sanković fauluje Machína, domácí získávají míč.

74
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

Martin Dvořák

Branky: 19. Bacca, 82. Perott (pen.), 90+1. Carriço

Karty:   12. Mitrović (MLP), 71. Živković (MLP), 81. Šofranac (MLP)

Sevilla FC: Beto – Moreno, Pareja, Fazio, Moreno – Machín (76. Rusescu), Rakitić (C), Rabello (58. Perotti), Carriço, Reyes (19. Samperio) – Bacca
    FK Mladost Podgorica: Vujadinović – Novović, Mitrović, Šofranac (C), Živković – Božović, Sanković – Seratlić, Kaljević (63. Knežević), Savičević (72. Pavičević) – Marković (80. Kascelan)

Rozhodčí: Vunčić – Vukan, Praprotnik (vš. SLO)
    Čtvrtek 08.08.2013
    Mladost Podgorica - Sevilla 1:6

Branky: 90+1. Pavićević – 10. Samperio, 22. Rusescu, 33. Rabello, 37. Coke, 39. Rusescu, 60. Coke

Karty:   79. Coke (SEV)