Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
sk Čtvrtek 08.08.2013, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Přípravné zápasy

63:33
    Slovan dal gól!
    Brent sa točil s pukom v útočnom pásme ako orol, Ölvecký do neho postrčil, zobral mu puk, vykorčuľoval vpred, ideálne do brejku prihral MARIOVI BLIŽŇÁKOVI a ten vystrelil, Koval puk vyrazil pred seba a Mário ho poľahky sťahovačkou k sebe zasunul za Kovalov chrbát. Asistencia: Peter Ölvecký.

61:19
    Po akcii Immonena a Hietanena Janus zázračne Hietanenovu strelu vyráža, už mohlo byť dobojované.

57:43
    Wolski pekne vystrelil z pravého kruhu, Janus puk ukryl vo svojej lapačke.

56:49
    Immonen tečoval pred Janusom strelu od modrej, Jaro hokejkou puk vyráža, enormný tlak hostí neveští nič dobré!

56:43
    Netík dostáva dve minúty za podrazenie. Čo s tým hráči oboch tímov urobia?

54:33
    Kulyomin krásne vystrelil z ľavého kruhu po rýchlej akcii hostí, Janus puk vyráža cez lapačku do ochranného skla!

53:42
    S pukom najskôr okolo mantinelu až pred Janusa prešiel Immonen, vystrelil, Janus vyráža! Na toto si musí dať domáca obrana pozor!

52:28
    Od ľavého kruhu nebezpečne vystrelil Brent, Janus cez svoju hruď puk zráža pred seba a Slovan vyráža vpred!

50:14
    Zharkov dostáva dve mnúty za nedovolené bránenie, Slovan má príležitosť na strelenie gólu v podobe presilovej hry.

44:06
    Novgorod dal gól!
    Wojtek Wolski od mantinelu našiel pred bránkoviskom nepokrytého VADIMA KRASNOSLOBODTSEVA, ktorý puk jemne sklepol a prepasíroval pomedzi betóny Janusovi do bránky. Novgorod potrestal nedôslednosť domáceho tímu. Asistencia: Wojtek Wolski.

39:23
    Za faul lakťom dostal dve minúty Ignatushkin, Slovan bude na koni, dáme gól do šatne?

38:30
    Bernatsky krásne vystrelil, za pravým kruhom bol sám, Janus zložil betóny na ľad a puk vyráža!

37:16
    Bartovič a Brent potrestanými hráčmi, obaja dostali po dve minúty Brent za hrubosť, Bartovič za napadnutie. Pokračujeme 5 na 4.

37:16
    Opäť brejk domácich, v prečíslení krásne vystrelil Bartovič, jeho puk Koval v pokľaku likviduje a ukrýva v náručí, následne sa strhla väčšia šarvátka, budeme isto iste vylučovať.

36:56
    Sersen dostal dve minúty za držanie, čo urobí Torpedo so svojou príležitosťou?

36:02
    Miklík našiel na modrej Sigaleta, poslal mu puk, Jonathan ušiel domácemu bekovi, no strelu od pravého kruhu z vnútornej strany Koval betónom zráža do rohu klziska.

34:20
    Pekná akcia domáceho tímu, Ölvecký s Miklíkom a Sigaletom sa dostali do prečíslenia, Jonathan vystrelil zo stredu pravého kruhu, puk končí v Kovalovom náručí.

32:40
    Obrovské vzrušenie na tribúnach po závare domáceho tímu, najskôr pred Netíkom vybehol na puk Koval, špičkou hokejky ho vyráža, no rovno na hokejku Bartoviča, ktorý najskôr vystrelil na odkrytú bránku, puk však zachytil jeden z obrancov hostí, Vorobyov, ktorý zastúpil tak Kovala, no puk opäť skončil na hokejke Bartoviča, ktorý na druhej strane krížnou prihrávkou voľného Netíka už nenašiel! Mohlo byť veselšie.

30:43
    Marko Daňo sa neulakomil na strelu, z kruhu prihral na medzikružie dobre postavenému LIBOROVI HUDÁČKOVI a ten strelou do ľavého dolného rohu okolo betónov Kovala roztancoval domáce publikum. Asistencie: Marko Daňo a Roman Kukumberg.

29:38
    Slovan tlačí, teraz mal obrovskú šancu Bartovič, jeho strelu Koval vyráža, následnu dorážku Bližňáka takisto likviduje. Slovan rozpútal v pásme peklo.

29:05
    Za podrazenie odchádza von na dve minúty Zharkov.

28:36
    Ölvecký dostal prihrávku spoza bránky pred bránkovisko, ani po Petrovej strele puk v bránke hostí nekončí!

27:08
    Daňo sa prihnal pred bránku hostí ako víchor, jeho strelu z pravej strany bránkoviska Koval vyráža.

26:33
    Za držanie dostal dve minúty hráč hostí Bernatsky.

25:07
    Teraz to bol Janus, ktorý ukryl do lapačky nebezpečnú strelu jedného z hráčov hostí.

23:33
    Bartovič v brejku z pravej strany vystrelil, Koval jeho strelu vyráža pred seba a obrana hostí dostáva puk pod svoju kontrolu.

22:55
    Mikúš dostal dve minúty za hákovanie.

17:26
    Vorobyov krásne vypálil zo stredu modrej čiary, Janus krásne v pokľaku jeho strelecký pokus zlikvidoval.

16:15
    Šťastný za narazenie súperovho hráča na mantinel vyfasoval dve minúty, bude veru horúco pred Janusom.

14:31
    Obrovská šanca Salminena, Janus vytiahol krásny zákrok a puk lapačkou vyráža späť do hry. Slovan úporne bráni tlak hostí.

13:41
    Janus dostal dve minúty za podrazenie, trest odsedí Netík.

13:41
    Wolski dostal prihrávku na medzkružie, položil si Janusa na ľad, robil kľučku, Janus fauloval a za podrazenie dostáva dve minúty. Puk nakoniec končí na pravej žŕdke Janusovej bránky.

08:48
    Za hákovanie odchádza von na dve minúty Parshin, Slovan má príležitosť na úvodný gól.

04:21
    Ölvecký nakorčuľoval do pásma, spoza obrancu z ľavého kruhu vystrelil, Koval roztiahol svoje betóny a puk vyráža na ochrannú sieť.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 31. Hudáček (Daňo, Kukumberg), 64. Bližňák (Ölvecký) – 45. Krasnoslobodtsev (Wolski)

HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Mihálik, Štajnoch, Brejčák, Ďatelinka – Bartovič, Bližňák, Netík – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Daňo, Kukumberg, Hudáček – T. Mikúš, Šťastný, R. Mráz – Kolena
    Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Mashkovtsev) – Vorobyov, Hietanen, Yevseyenkov, Khomitsky, Bernatsky, Grigoryev, Belokhvostikov, Makarov – Salminen, Immonen, Parshin – Wolski, Brent, Krasnoslobodtsev – Potapov, Schastlivy, Kulakov – Kulyomin, Ignatushkin, Zharkov

Rozhodčí: Baluška, Goga, Orolín, Tvrdoň

Diváci: 10.055