Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Dila Gori
1:0 (0:0)
HNK Hajduk Split
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • Stadioni Mikheil Meskhi • Evropská liga (předkola)

Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori – HNK Hajduk Split, ve kterém domácí zvítězili 1:0. O jedinou branku se postaral v 83. minutě Dolidze. Domácí hráči díky vítězství v obou zápasech postupují dál, pro chorvatské hráče pouť Evropskou ligou končí. Já s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších dnešních přenosů se těším na shledanou. (19:57:25)

90+3
    Maloča vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90
    Na druhé straně střílí nepřesně Gvalia.

89
    Mikanović střílí ze standardní situace nepřesně.

86
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Bolkvadze, přichází Aburjania.

85
    Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Andjelković, přichází Kiš.

84
    Mikanović vidí od rozhodčího žlutou kartu.

83
    Tým Dila Gori právě vstřelil branku!
    Domácí hráči FC Dilla Gori postupují do dalšího předkola Evropské ligy. Hostující obraně utekl DOLIDZE, který střelou k levé tyči dává velmi důležitý gól pro domácí.

80
    Gvalia střílí nepřesně.

79
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Aladashvili, přichází Dolidze.

76
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Modebadze, přichází Gorelishvili.

74
    Domácí hráči připravují další střídaní.

73
    Mujan trefuje břevno domácí branky!

73
    Hra se nám nyní přesunula do středu hrací plochy. Veškeré pokusy o zakončení končí u dobře hrajících obran obou soupeřů.

71
    Rohový kop si nyní zahrají i domácí hráči.

70
    Andjelković střílí po centru z dálky hodně nepřesně.

69
    Rohový kop pro hosty.

67
    Centrovaný míč našel v pokutovém území úplně volného Iluridzeho. Jeho střelu ovšem zázračně vyráží hostující brankář.

63
    Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Bencun, přichází Mujan.

60
    Gongadze se dobře uvolnil, ovšem vystřelil pouze do prostoru, kde byl připraven hostující brankář.

59
    Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.

57
    Modebadze se otočil kolem obránců na hranici vápna a zkusil vystřelit, ale střílel těsně vedle.

55
    Nyní se už po pěti minutách vymanili domácí z tlaku a zkouší se pro změnu oni dostat dopředu kombinační hrou.

53
    Průběh zápasu je zatím stejný jak v předcházejících minutách. Hostující hráči jsou stále u míče, ale zatím se nedokázali dostat do zakončení.

50
    Začátek druhého poločasu patří stejně jako začátek toho prvního hostujícím hráčům, kteří mají kulatý nesmysl častěji na svých kopačkách a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

48
    Centrovaný míč do pokutového území končí ovšem na nohách domácích hráčů.

47
    Domácí hráči zastavili kombinaci hostů pouze za cenu nedovoleného zákroku. Bude z toho standardní situace pro hosty.

46
    U míče jsou teď hostující hráči a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

46

Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Sušić, přichází Andrijašević.

Skončil nám 1. poločas odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori – HNK Hajduk Split. V prvním poločasu jsme branku neviděli, utkání je zatím velmi vyrovnané. Chvílemi jsou lepší hosté, chvílemi zas pak domácí. Druhý poločas začne přibližně v 19:03

45+3

45+2
    Centr z rohu odvrací hostující hráči do bezpečí.

45+1
    Rohový kop pro Gori.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločase jednu minutu.

45
    Maglica to zkusil hlavou z hranice malého vápna, ale jeho pokus domácí brankář bez problému kryje.

43
    Centr do pokutového území byl příliš dlouhý a končí v zázemí.

42

41
    Centrovaný míč do pokutového území našel volného Kobakhidzeho. Jeho pokus ovšem dokázali hostující hráči zblokovat a odkopnout do bezpečí.

38
    Aktivitu teď na konci poločasu přebrali domácí hráči, ale zatím nedokázali važněji hostujícího brankáře. Veškeré akce končí většinou nad brankou, tak jak teď Guruliho střela.

36
    Kalinić se uvolnil na hranici šestnáctky. Jeho střela ovšem míří pouze do prostoru, kde byl připraven hostující brankář.

34
    Před dotírajícím G. Guruli musí zasahovat hostující brankář.

32
    Aladashvili to zkusil přímo ze standardní situace, ale střílel nepřesně.

31
    Milović si počínal nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

29
    Vršajević vystřelil z úplné stejné pozice jako před malou chvílí ale výsledek byl rovněž podobný. Jeho střela letěla hodně nad.

28
    Nyní už je vše v pořádku, hra nám pokračuje.

26
    Hra je nyní přerušena, jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetřit.

24
    Centrovaný míč do pokutového území našel úplně volného Iluridzeho. Zkusil vystřelit z první, ale jeho střelu zblokovali hostující obránci.

22
    Vršajević se dokázal uvolnit ve středu hrací plochy. Zkusil vystřelit z dálky, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

20
    Centrovaný míč do pokutového území končí ale pouze na kopačkách hostujících hráčů.

19
    Mikanović si počínal nedovoleně, bude z toho standardní situace pro domácí hráče.

17
    Před dotírajícím Iluridzem na poslední chvílí odkopávají hostující hráči do bezpečí.

15
    Nepřesnou přihrávkou ovšem přicházejí o míč.

15
    Hostující hráči Splitu jsou nyní opět u míče a zkouší to dopředu opět kombinační hrou.

13
    Bradarić vystřelil z dálky, ale střílel těsně vedle.

10
    Zatím je to převážně hra ve středu hrací plochy, hostující Split zkouší kombinační hrou se dostat dopředu, ale zatím nedokáže přejít přes obránce domácích.

7
    T. Sušić to zkusil z hranice vápna, ale střílel nepřesně.

5
    Hostující hráči z Chorvatska jsou zatím hodně aktivní , zkouší se dostat dopředu kombinační hrou a napadáním ale zatím se nedokážou dostat do zakončení.

3
    Hráči z Chorvatska rozehráli standardní situaci nepřesně.

2
    Domácí Guruli zastavil protihráče nedovoleně, bude z toho standardní situace pro hosty.

1

Začátek zápasu se nám o pár minut zpozdí.

FC Dila Gori: N. Revishvili – G. Tomashvili, A. Kvakhadze, K. Aladashvili, T. Ghonghadze, G. Guruli, M. Kobakhidze, D. Bolkvadze, L. Gvalia, I. Modebadze, G. Iluridze

HNK Hajduk Split: F. Bradarić – L. Kalinić, A. Vršajević, M. Maloča, G. Milović, D. Mikanović, M. Anđelković, T. Sušić, M. Caktaš, M. Bencun, A. Maglica

Rozhodčí: T. Bognár – P. Berettyan, O. Lemon.

Jan tenhle zápas dopadne a kdo postoupí, to se dozvíme zítra krátce před osmou hodinou večerní.

První zápas vyšel lépe domácím hráčům, kteří dokázali vyhrát na hřišti HNK Hajduk Split 1:0 a mají dnes nakročeno do dalšího kola. Ovšem ve fotbale je možné vše a postoupit může kdokoli. Hráčům z Chorvatska stačí jeden gól a vše může být ještě jinak.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori a HNK Hajduk Split.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.