Žilina – Rijeka 1:1 (kon.) | Dila Gori – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Kazaň – Randers 2:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Trenčín 2:2 (kon.) | Met. Doněck – Kukësi 1:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Ventspils 3:0 (kon.)
Gefle – Karabach 0:2 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – CS Pandurii 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Motherwell 1:0 (kon.)
Lech Poznaň – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Hapoel Ramat Gan – Estoril 0:1 (kon.)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (kon.) | Curych – Liberec 1:2 (kon.) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po pen.)
Thun – Häcken 1:0 (kon.) | Malmö – Swansea 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (kon.)
Trabzonspor – Dinamo Minsk 0:0 (kon.) | Arnhem – Ploiesti 1:2 (kon.) | Stuttgart – Botev Plovdiv 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – Černomorec Oděsa 0:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Sevilla 1:6 (kon.) | Rapid – Asteras 3:1 (kon.)
Standard – Xanthi FC 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Śląsk 3:3 (kon.) | St. Johnstone – Minsk 0:1 (2:3 po pen.)
Udinese – Široki Brijeg 4:0 (kon.) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po pen.)
Dila Gori
1:0 (0:0)
HNK Hajduk Split
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • Stadioni Mikheil Meskhi • Evropská liga (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori a HNK Hajduk Split.

První zápas vyšel lépe domácím hráčům, kteří dokázali vyhrát na hřišti HNK Hajduk Split 1:0 a mají dnes nakročeno do dalšího kola. Ovšem ve fotbale je možné vše a postoupit může kdokoli. Hráčům z Chorvatska stačí jeden gól a vše může být ještě jinak.

Jan tenhle zápas dopadne a kdo postoupí, to se dozvíme zítra krátce před osmou hodinou večerní.

FC Dila Gori: N. Revishvili – G. Tomashvili, A. Kvakhadze, K. Aladashvili, T. Ghonghadze, G. Guruli, M. Kobakhidze, D. Bolkvadze, L. Gvalia, I. Modebadze, G. Iluridze

HNK Hajduk Split: F. Bradarić – L. Kalinić, A. Vršajević, M. Maloča, G. Milović, D. Mikanović, M. Anđelković, T. Sušić, M. Caktaš, M. Bencun, A. Maglica

Rozhodčí: T. Bognár – P. Berettyan, O. Lemon.

Začátek zápasu se nám o pár minut zpozdí.

1

2
    Domácí Guruli zastavil protihráče nedovoleně, bude z toho standardní situace pro hosty.

3
    Hráči z Chorvatska rozehráli standardní situaci nepřesně.

5
    Hostující hráči z Chorvatska jsou zatím hodně aktivní , zkouší se dostat dopředu kombinační hrou a napadáním ale zatím se nedokážou dostat do zakončení.

7
    T. Sušić to zkusil z hranice vápna, ale střílel nepřesně.

10
    Zatím je to převážně hra ve středu hrací plochy, hostující Split zkouší kombinační hrou se dostat dopředu, ale zatím nedokáže přejít přes obránce domácích.

13
    Bradarić vystřelil z dálky, ale střílel těsně vedle.

15
    Hostující hráči Splitu jsou nyní opět u míče a zkouší to dopředu opět kombinační hrou.

15
    Nepřesnou přihrávkou ovšem přicházejí o míč.

17
    Před dotírajícím Iluridzem na poslední chvílí odkopávají hostující hráči do bezpečí.

19
    Mikanović si počínal nedovoleně, bude z toho standardní situace pro domácí hráče.

20
    Centrovaný míč do pokutového území končí ale pouze na kopačkách hostujících hráčů.

22
    Vršajević se dokázal uvolnit ve středu hrací plochy. Zkusil vystřelit z dálky, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

24
    Centrovaný míč do pokutového území našel úplně volného Iluridzeho. Zkusil vystřelit z první, ale jeho střelu zblokovali hostující obránci.

26
    Hra je nyní přerušena, jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetřit.

28
    Nyní už je vše v pořádku, hra nám pokračuje.

29
    Vršajević vystřelil z úplné stejné pozice jako před malou chvílí ale výsledek byl rovněž podobný. Jeho střela letěla hodně nad.

31
    Milović si počínal nedovoleně a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

32
    Aladashvili to zkusil přímo ze standardní situace, ale střílel nepřesně.

34
    Před dotírajícím G. Guruli musí zasahovat hostující brankář.

36
    Kalinić se uvolnil na hranici šestnáctky. Jeho střela ovšem míří pouze do prostoru, kde byl připraven hostující brankář.

38
    Aktivitu teď na konci poločasu přebrali domácí hráči, ale zatím nedokázali važněji hostujícího brankáře. Veškeré akce končí většinou nad brankou, tak jak teď Guruliho střela.

41
    Centrovaný míč do pokutového území našel volného Kobakhidzeho. Jeho pokus ovšem dokázali hostující hráči zblokovat a odkopnout do bezpečí.

42
    Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.

43
    Centr do pokutového území byl příliš dlouhý a končí v zázemí.

45
    Maglica to zkusil hlavou z hranice malého vápna, ale jeho pokus domácí brankář bez problému kryje.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločase jednu minutu.

45+1
    Rohový kop pro Gori.

45+2
    Centr z rohu odvrací hostující hráči do bezpečí.

45+3

Skončil nám 1. poločas odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori – HNK Hajduk Split. V prvním poločasu jsme branku neviděli, utkání je zatím velmi vyrovnané. Chvílemi jsou lepší hosté, chvílemi zas pak domácí. Druhý poločas začne přibližně v 19:03

Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Sušić, přichází Andrijašević.

46

46
    U míče jsou teď hostující hráči a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

47
    Domácí hráči zastavili kombinaci hostů pouze za cenu nedovoleného zákroku. Bude z toho standardní situace pro hosty.

48
    Centrovaný míč do pokutového území končí ovšem na nohách domácích hráčů.

50
    Začátek druhého poločasu patří stejně jako začátek toho prvního hostujícím hráčům, kteří mají kulatý nesmysl častěji na svých kopačkách a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

53
    Průběh zápasu je zatím stejný jak v předcházejících minutách. Hostující hráči jsou stále u míče, ale zatím se nedokázali dostat do zakončení.

55
    Nyní se už po pěti minutách vymanili domácí z tlaku a zkouší se pro změnu oni dostat dopředu kombinační hrou.

57
    Modebadze se otočil kolem obránců na hranici vápna a zkusil vystřelit, ale střílel těsně vedle.

59

60
    Gongadze se dobře uvolnil, ovšem vystřelil pouze do prostoru, kde byl připraven hostující brankář.

63
    Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Bencun, přichází Mujan.

67
    Centrovaný míč našel v pokutovém území úplně volného Iluridzeho. Jeho střelu ovšem zázračně vyráží hostující brankář.

69
    Rohový kop pro hosty.

70
    Andjelković střílí po centru z dálky hodně nepřesně.

71
    Rohový kop si nyní zahrají i domácí hráči.

73
    Hra se nám nyní přesunula do středu hrací plochy. Veškeré pokusy o zakončení končí u dobře hrajících obran obou soupeřů.

73
    Mujan trefuje břevno domácí branky!

74
    Domácí hráči připravují další střídaní.

76
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Modebadze, přichází Gorelishvili.

79
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Aladashvili, přichází Dolidze.

80
    Gvalia střílí nepřesně.

83
    Tým Dila Gori právě vstřelil branku!
    Domácí hráči FC Dilla Gori postupují do dalšího předkola Evropské ligy. Hostující obraně utekl DOLIDZE, který střelou k levé tyči dává velmi důležitý gól pro domácí.

84
    Mikanović vidí od rozhodčího žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu HNK Hajduk Split: ze hřiště odchází Andjelković, přichází Kiš.

86
    Střídání v týmu FC Dila Gori: ze hřiště odchází Bolkvadze, přichází Aburjania.

89
    Mikanović střílí ze standardní situace nepřesně.

90
    Na druhé straně střílí nepřesně Gvalia.

90+3
    Maloča vidí od rozhodčího žlutou kartu.

Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Evropské ligy mezi FC Dila Gori – HNK Hajduk Split, ve kterém domácí zvítězili 1:0. O jedinou branku se postaral v 83. minutě Dolidze. Domácí hráči díky vítězství v obou zápasech postupují dál, pro chorvatské hráče pouť Evropskou ligou končí. Já s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších dnešních přenosů se těším na shledanou. (19:57:25)