Olomouc B – Opava 4:1 (kon.) | Uničov – Prostějov 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Hlučín 2:2 (kon.)
Břeclav – Hulín 0:2 (kon.)
MSK Břeclav
0:2 (0:1)
SK Spartak Hulín
Neděle 11.08.2013, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (18:25:01)

A je dobojováno. Atraktivní utkání zvládl lépe Hulín, který vyhrál v Břeclavi 2:0 a do nové sezony tedy vstoupil výborně. Hosté udeřili už v 10. minutě, kdy se trefil Kopečný. Domácí přidali, vytvořili si i několik šancí, ale branku nedali. V posledních vteřinách udeřil Řihák, který tak rozhodl o vítězi tohoto duelu.

90
    Hulín právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. V posledních vteřinách tohoto zápasu se prosadil hostující JAKUB ŘIHÁK a Hulín si z Břeclavi odveze hodně cenné tři body.

86
    Místo Dvořáčka si zahraje Partl.

73
    Žlutou kartu uviděl domácí Simandl.

70
    A na straně domácích skončil Levčík a zahraje si Šenk.

68
    Hosté střídají. Dohrál Rokos a přišel Ševela.

65
    Další žlutou uviděl domácí Pospiš.

62
    Žlutou kartu uviděl i hostující Červenka.

61
    Žlutou kartu uviděl domácí Sasín.

60
    Domácí jsou aktivnější a neustále se tlačí dopředu, ale do žádné šance se ještě nedostali a stále tedy prohrávají o jednu branku.

58
    Za zdržování uviděl žlutou kartu hostující brankář Vogl.

46

První poločas je za námi. Zvládli ho lépe hráči Hulína, kteří po brance Kopečného vedou 1:0. Druhou branku mohl přidat vzápětí Dvořáček, ale trefil pouze břevno domácí branky. Břeclav se vzpamatovala na konci poločasu a dostala se do několika šancí, ale žádná neskončila vyrovnávacím gólem. Druhý poločas začne zhruba v 17:40.

43
    Domácí si v závěru prvního poločase vytvořili několik slibných šancí, ale žádná neskončila vyrovnávací brankou. Hulín tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

33
    Je za námi úvodní půlhodinka a hostující Hulín stále vede o jednu branku. Zatím se hraje převážně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.