Olomouc B – Opava 4:1 (kon.) | Uničov – Prostějov 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Hlučín 2:2 (kon.)
Břeclav – Hulín 0:2 (kon.)
MSK Břeclav
0:2 (0:1)
SK Spartak Hulín
Neděle 11.08.2013, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Zdravím všechny příznivce kopaná. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další zápasy 1. kola a my budeme sledovat duel mezi Břeclaví a Hulínem.

Základní sestavy obou celků přineseme v průběhu utkání.

Oba celky nastupují na hrací plochu. Utkání začne za malý okamžik.

1

10
    Hulín právě vstřelil branku!
    Po chybě domácích zadáků se k míči dostal MILOŠ KOPEČNÝ, který nezaváhal a poslal Hulín do vedení.

11
    V další obrovské šanci se ocitl hostující Michal Dvořáček, ale napálil míč pouze do břevna! Domácí celek měl nyní obrovské štěstí.

18
    Břeclav střídá. Šilingera nahradil Carvalho.

33
    Je za námi úvodní půlhodinka a hostující Hulín stále vede o jednu branku. Zatím se hraje převážně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.

43
    Domácí si v závěru prvního poločase vytvořili několik slibných šancí, ale žádná neskončila vyrovnávací brankou. Hulín tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

První poločas je za námi. Zvládli ho lépe hráči Hulína, kteří po brance Kopečného vedou 1:0. Druhou branku mohl přidat vzápětí Dvořáček, ale trefil pouze břevno domácí branky. Břeclav se vzpamatovala na konci poločasu a dostala se do několika šancí, ale žádná neskončila vyrovnávacím gólem. Druhý poločas začne zhruba v 17:40.

46

58
    Za zdržování uviděl žlutou kartu hostující brankář Vogl.

60
    Domácí jsou aktivnější a neustále se tlačí dopředu, ale do žádné šance se ještě nedostali a stále tedy prohrávají o jednu branku.

61
    Žlutou kartu uviděl domácí Sasín.

62
    Žlutou kartu uviděl i hostující Červenka.

65
    Další žlutou uviděl domácí Pospiš.

68
    Hosté střídají. Dohrál Rokos a přišel Ševela.

70
    A na straně domácích skončil Levčík a zahraje si Šenk.

73
    Žlutou kartu uviděl domácí Simandl.

86
    Místo Dvořáčka si zahraje Partl.

90
    A je rozhodnuto. V posledních vteřinách tohoto zápasu se prosadil hostující JAKUB ŘIHÁK a Hulín si z Břeclavi odveze hodně cenné tři body.

A je dobojováno. Atraktivní utkání zvládl lépe Hulín, který vyhrál v Břeclavi 2:0 a do nové sezony tedy vstoupil výborně. Hosté udeřili už v 10. minutě, kdy se trefil Kopečný. Domácí přidali, vytvořili si i několik šancí, ale branku nedali. V posledních vteřinách udeřil Řihák, který tak rozhodl o vítězi tohoto duelu.

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (18:25:01)