Mountfield HK – Luleå 1:2 (kon.) | TPS – Bern 5:3 (kon.) | Tappara – Fribourg 5:3 (kon.)
Kuopio – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | JYP – HC Slovan 3:4 (kon.) | IFK Helsinky – Zürich 6:4 (kon.)
Kometa Brno – Hamburg 5:2 (kon.) | Djurgården – Pardubice 3:2 (kon.) | Brynäs – Liberec 4:3 (kon.)
HV71 – Sparta 5:3 (kon.) | Linköping – Chomutov 4:0 (kon.) | Färjestad – Mannheim 4:1 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 7:3 (kon.) | Salzburg – Kärpät 3:2 (kon.)
Färjestad Karlstad
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Adler Mannheim
Pátek 23.08.2013, 19:00European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:30:59)

1. Jon REHAULT (MAN) 0+0
    2. Niklas ARELL (FBK) 0+0
    3. Martin RÖYMARK (FBK) 0+0

V dnešním utkání se z vítězství radovali hokejistů Färjestadu, kteří svého soupeře poměrně snadno přehráli. Velkou převahu měli domácí v přesilových hrách, kdy dokázali využít hned tři! Hosté sice v závěru zápasu snížili na 1:4, ale na víc již dnes z jejich strany nebylo, takže odjíždí z ledu FBK z prázdnou.

60:00

59:43
    Vylučování v samém závěru zápasu – domácí Johan Olofsson dostává trest 2+2 za hrubost, hostující Mike Vernace dostává menší trest za krosček a James Sifers za sekání.

59:16

59:00
    Začíná poslední minuta tohoto zápasu.

58:24

57:16
    Ale to již neplatí, přesilová hra FBK je u konce, Garrett Stafford jde za hákování na dvě minuty, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

56:24
    Mirko Höfflin jde za podražení na dvě minuty, závěr zápasu odehrají hosté v oslabení.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, hosté bojují, ale čas ubýhá neúprosně.

52:57
    Mannheim se snaží vstřelit další branku, ale FBK hájí výtečně svoji třetinu.

50:58
    Mannheim právě vstřelil branku!
    Konečně se prosazují i hosté, první gól dává CHRISTOPH ULLMANN a hosté využívají přesilovou hru. Asistence: Matthias Plachta.

49:35
    Anders Bastiansen je dalším vyloučeným hráčem, tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté.

48:06
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je rozhodnuto. Třetí využitá přesilová hra Färjestadu a čtvrtý gól v síti Mannheimu! Endrase překonává VILLE LAJUNEN. Asistence: Rickard Wallin.

47:39
    Útočník čtvrté řady Mannheimu jde za podražení na dvě minuty a hosté se tím připravují o další cenné vteřiny.

46:59
    Mannheim se snaží dostat FBK pod tlak, hosté se tlačí do branky, ale nemohou si vypracovat žádnou velkou šanci.

45:00
    V prvních pěti minutách třetí třetiny se zatím hraje opatrný hokej, téměř bez šancí.

40:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Görtze (Åslund), 29. Wallin (Belle, Hyka), 30. Didiomete (Holtet), 49. Lajunen (Wallin) – 51. Ullmann (Plachta)

Färjestad Karlstad: Taylor (Pettersson) – Belle, Lajunen, Byström, Stafford, Arell, Grundel, Westlund, Olofsson – Åslund, Wallin, Görtz – Lundh, Hillding, Hyka – Røymark, Fröberg, Åberg – DiDiomete, Bastiansen, Holtet
    Adler Mannheim: Endras (Brückmann) – Wagner, Sifers, Vernace, Reul, Kettemer, Bittner, Goc, Grimshaw – Buchwieser, Ullmann, Kink – Plachta, Lehoux, Mauer – Arendt, El-Sayed, Höfflin – Ackermann, Rheault