Mountfield HK – Luleå 1:2 (kon.) | TPS – Bern 5:3 (kon.) | Tappara – Fribourg 5:3 (kon.)
Kuopio – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | JYP – HC Slovan 3:4 (kon.) | IFK Helsinky – Zürich 6:4 (kon.)
Kometa Brno – Hamburg 5:2 (kon.) | Djurgården – Pardubice 3:2 (kon.) | Brynäs – Liberec 4:3 (kon.)
HV71 – Sparta 5:3 (kon.) | Linköping – Chomutov 4:0 (kon.) | Färjestad – Mannheim 4:1 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 7:3 (kon.) | Salzburg – Kärpät 3:2 (kon.)
Färjestad Karlstad
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Adler Mannheim
Pátek 23.08.2013, 19:00European Trophy

59:43
    Vylučování v samém závěru zápasu – domácí Johan Olofsson dostává trest 2+2 za hrubost, hostující Mike Vernace dostává menší trest za krosček a James Sifers za sekání.

57:16
    Ale to již neplatí, přesilová hra FBK je u konce, Garrett Stafford jde za hákování na dvě minuty, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

56:24
    Mirko Höfflin jde za podražení na dvě minuty, závěr zápasu odehrají hosté v oslabení.

49:35
    Anders Bastiansen je dalším vyloučeným hráčem, tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté.

47:39
    Útočník čtvrté řady Mannheimu jde za podražení na dvě minuty a hosté se tím připravují o další cenné vteřiny.

30:32
    A je tu další nepříjemnost pro Mannheim, centr druhého útoku, Yannick Lehoux, dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

27:28
    Vylučuje se, Florian Kettemer dostane menší trest za sekání, domácí si zahrají přesilovou hru.

24:07
    Vylučuje se, Rickard Wallin dostává dvouminutový trest za podražení, hosté si zahrají přesilovou hru.

19:59
    Vteřinu před koncem se ještě vylučuje, Steven Wagner oslabuje svůj tým, přesilová hra hostů končí.

18:55
    Patrik Lundh dostává dvouminutový trest za sekání, hosté si zahrají v závěru třetiny přesilovou hru.

11:54
    Další hráč Mannheimu, Dennis Reul, dostává menší trest za sekání a domácí tak mají k dispozici přesilovou hru pěti proti třem!

11:19
    Mannheim se bude bránit v oslabení, Ryan Grimshaw již usedá na trestnou lavici.

07:18
    Ludwig Byström dostává menší trest za hákování, hosté si zahrají přesilovou hru.

02:14
    Alexander Ackermann je vyloučen za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Görtze (Åslund), 29. Wallin (Belle, Hyka), 30. Didiomete (Holtet), 49. Lajunen (Wallin) – 51. Ullmann (Plachta)

Färjestad Karlstad: Taylor (Pettersson) – Belle, Lajunen, Byström, Stafford, Arell, Grundel, Westlund, Olofsson – Åslund, Wallin, Görtz – Lundh, Hillding, Hyka – Røymark, Fröberg, Åberg – DiDiomete, Bastiansen, Holtet
    Adler Mannheim: Endras (Brückmann) – Wagner, Sifers, Vernace, Reul, Kettemer, Bittner, Goc, Grimshaw – Buchwieser, Ullmann, Kink – Plachta, Lehoux, Mauer – Arendt, El-Sayed, Höfflin – Ackermann, Rheault