Rapid – Grödig 0:1 (kon.) | Salzburg – Admira 1:0 (kon.)
SK Rapid Vídeň
0:1 (0:1)
SV Grödig
Neděle 25.08.2013, 16:30 • Gerhard Hanappi-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Hosté se ubránili a rozhodčí Schüttengruber krátce poté zápas ukončil. Hráči Grödigu mají obrovskou radost, protože právě zvítězili na hřišti Rapidu Vídeň 0:1 a minimálně pro tuto chvíli se vyhoupli do čela tabulky, ze kterého je večer může sesadit Salzburg. Nováček hrál výborně především v první půli, kdy se s Rapidem pustil do otevřené partie a ve 24. minutě z toho vytěžil gól Karnera. Ve druhém poločase se už hosté soustředili více na obranu a cenné vítězství se jim podařilo udržet. (18:32:25)

90+7
    Ještě jedna standardka proti hostům. Už se hraje hodně přes čas.

90+6
    Tomi vyvezl míč a dokonce stačil ohrozit Novotu. Slovenský brankář chytá a rychle rozehrál.

90+6
    Hostující kouč si na tuto chvíli pošetřil střídání. Místo Salamona přijde Handle.

90+4
    Na roh si vyběhl i gólman Novota, ale vyrovnání to domácím nepřineslo.

90+3
    Rohový kop pro Rapid...

90+2
    Centr Hofmanna přelétl šestnáctku. Poté přilétl míč z druhé strany a Sonnleitner se dostal k hlavičce. Bránu však netrefil.

90+1
    Standardka pro Rapid. Trimmela poslal k zemi Tomi.

90
    Rozhodčí Schüttengruber bude nastavovat ještě pět minut!

90
    Zündel ukopl míč pronikajícímu Burgstallerovi. Domácí budou alespoň házet aut.

89
    Domácí se zatím do žádného tlaku nemohou dostat. Přitom už nemají čas.

87
    Karner přišlápl nohu Hofmannovi a také on dnes dostane žlutý kartónek.

86
    Sabitzer si dělal v souboji se Stroblem místo až příliš důrazně a míč byl tak přisouzen hostům.

84
    Žlutou kartu dostává Huspek (SV Grödig).

84
    Rapidu už pomalu dochází čas. Druhá ligová porážka v řadě by byla pro ambiciózní tým již nepříjemná.