Elche – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Espanyol – Valencia 3:1 (kon.) | Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (1:1)
Real Valladolid
Sobota 24.08.2013, 23:00 • Camp El Madrigal (Villarreal) • Španělská LaLiga

Hlavní rozhodčí dnes naposled pískl do píšťalky a tím potvrdil vítězství Villarrealu, který gólem z 84. minuty poráží Valladolid 2:1. Domácí byli v průběhu zápasu lepší a vítězství si dnes zasloužili, do tabulky si tak připíší tři body.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (00:48:40)

90+3
    Domácí pochopitelně s rozehrávkou nikam nespěchají, rozehrají nakrátko a budou se snažit udržet míč co nejdéle u rohového praporku.

90+2
    Rozhodnutí měl na kopačce Perbet, ale jeho střela z otočky trefila pouze Mariña, který míč vyrazil na roh.

90+2
    Uche (VLR) si chtěl vymodlit faul na svou osobu, ale rozhodčí byl jiného názoru.

90+1
    V první z nich se hosté ani nedostali k míči, takto se vyrovnání nedočkají.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty!

90
    Villarreal velmi dobře brání poslední minuty a snaží se soupeře k ničemu nepustit. Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad rámec devadesáti minut.

88
    Z rychlého brejku mohlo udeřit na druhé straně, ale obranný skluz byl přesně načasovaný.

87
    Rubio (RVL) se málem stal hrdinou Valladolidu, jenže jeho střela Asenja nepřekvapila a tak nadále hosté prohrávají o jednu branku.

86
    Bergdich (RVL) se snažil až příliš dostat zpět ztracený míč a za faul ve středu hřiště vidí navíc žlutou kartu.

85
    Nyní se dá očekávat mohutný nábor Valladolidu, který se bude snažit o co nejrychlejší možné vyrovnání.

84
    Villarreal právě vstřelil branku!

Přece jen se domácí dočkávají a dokonale tak otáčí průběh dnešního zápasu. Z ničeho nic se CANI dostal k volnému míči, potáhl si ho blíže k bráně a z hranice šestnáctky zamířil nechytatelně do šibenice. Míč se dokonce otřel o horní tyč a s tím opravdu nemohl Mariño vůbec nic dělat.

82
    Úplně poslední střídání dnešního utkání, ze hřiště jde González a nahrazuje ho Rama.

81
    Opět chybělo málo a jeden z domácích hráčů by uháněl sám na Mariña, no přihrávka byla malinko delší než potřeboval.

80
    Perbet (VLR) si nabíhal na centrovaný míč na přední tyči, ale byl tam o vteřinku později a tak na něj nedosáhl, i tak se jednalo o dobrou příležitost Villarrealu.

79
    Rozhodně více zájmu o vstřelení branky však ukazují domácí, Valladolidu podle všeho bude z tohoto utkání stačit i bod.

78
    Domácí opět zkusili přechod středem hrací plochy, no tam stála velmi dobře zformovaná obrana.