Rio Ave – Setúbal 2:0 (kon.) | Nacional – Guimarães 1:1 (kon.) | Benfica – Gil Vicente 2:1 (kon.)
Arouca – Estoril 1:2 (kon.) | Porto – Marítimo 3:0 (kon.)
FC Arouca
1:2 (0:2)
GD Estoril Praia
Neděle 25.08.2013, 19:00 • Estádio Municipal de Arouca • Portugalská Primeira Liga

Do druhého poločasu šli aktivně domácí a to se jim vyplatilo, po sérii střídání se ujal roh, který usměrnil za záda Vagnera Mika a drama bylo na světě. Pak mohl rozhodnout Diogo Amado a po něm v závěru i Sebá, ale ani jeden z hráčů Estorilu nebyl úspěšný. Drama vyvrcholilo závěrečným hvizdem, domácí se však vyrovnat nepodařilo, i tak je výsledek odbivuhodný, když téměř 70 minut hráli v oslabení o jednoho hráče. (20:57:43)

90+1
    Vagner se srazil s vlastním obráncem Bruno Migelem a musí být ošetřen, o se pramálo líbí domácím fanouškům.

90
    Rozhodčí nastaví ještě 4 minuty.

90
    André Claro se neprosadil proti Vagnerovi.

89
    Romário drží míč a šetří vteřinky, zdá se, že hráči Arouci jsou s výsledkem spokojeni.

88
    Balboa míjí cíl, který se snažil hráč Estorilu trefit.

87
    Rui Sacramento podržel svůj tým, když se neprosadil Sebá, kterého našel výborně Balboa.

84
    Arouca se usadila před vápnem Estorilu a touží po remíze.

82
    Žlutou kartu dostává Sérginho (FC Arouca).

80
    Mika zastavil nedovoleně unikajícího Luíse Leala.

79
    Poblíž pokutového území Estorilu vznikla trma vrma, ze které vyšel nejlépe Bruno Amaro, ale střelou se neprosail.

77
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Diogo Amado, přichází Filipe Gonçalves.

76
    Arouca právě vstřelila branku!
    Střídání a zvýšená aktivita ve druhé půli domácím nese ovoce. Na rozdíl jediné branky snižuje MIKA, který prodloužil hlavičku jednoho ze svých spoluhráčů.

71
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Roberto, přichází Claro.

71
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Pintassilgo, přichází Sérginho.

68
    Rychlý protiútok Estorilu, na jehož konci byl Diogo Amado, ale ten v šanci za zvýšení náskoku selhal.