Frölunda – Mannheim 2:3 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Kärpät 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Eisbären 2:1 (1:0 po s.n.)
Salzburg – Luleå 4:3 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Hamburg 3:2 (1:0 po s.n.) | Färjestad – Ingolstadt 3:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
Frölunda HC
2:3 (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0)
Adler Mannheim
Neděle 25.08.2013, 14:00 • Frölundaborg, Göteborg • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:27:18)

V dnešním utkání zvítězili hokejisté Mannheimu na ledě švédské Frölundy 3:2 po samostatných nájezdech, ač se dá říci, že v průběhu zápasu byli domácí lepší. Dlouho se ale nemohli prosadit, až ve třetí třetině, kdy ale také Frölunda dvakrát inkasovala a nakonec bod navíc ztratila v samostatných nájezdech, kde se neprosadil ani jeden z hráčů domácího týmu.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Adler Mannheim Autorem branky je MIRKO HÖFFLIN.

Mirko Höfflin dává!

John Klingberg zkouší propasírovat puk mezi betony, ale nepovedlo se.

Ullmann zkouší blafák do levé strany, ale nedává.

John Rheault za Mannheim, ani Collberg nedali.

Dominik Bittner také nedal.

Plachta za Mannheim – také nedal, Fernström vyráží.

Podobně si vedl i na druhé straně Andreas Johnson.

Nedal, Fernström jeho střelu vyrazil.

První pojede nájezd hostující Mauer.

Samostatné nájezdy začínají.

V závěru prodloužení měli domácí ještě dobré šance, hlavně Collberg, ale Brückmann všechny střely pochytal, utkání dospělo až do závěrečných samostatných nájezdů, které rozhodnou o tom, který tým si připíše bod navíc!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:19
    Ještě se bude vylučovat, na trestnou lavici putuje hostující Yanick Lehoux a domácí dohrají prodloužení při početní převaze.

64:00
    Je tu posledních šedesát vteřin, utkání spěje do samostatných nájezdů.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 42. Collberg (Gustafsson), 52. Klingberg (Olimb, Djuse) – 43. Mauer (Plachta, Kettemer), 54. Wagner (Ullmann, Mauer), rozh. náj. Höfflin

Frölunda HC: Fernström (Johansson) – Nilsson, Persson, Klingberg, Ahnelöv, Gustafsson, Djuse, Fernholm, Collberg – Rosseli Olsen, Lundqvist, D. Axelsson – Figren, Olimb, Johnson – Rydahl, Wennberg, McGrath – Blidh, Lasu, A. Axelsson
    Adler Mannheim: Brückmann (Endras) – Reul, Vernace, Bittner, Kettemer, Sifers, Wagner, Grimshaw, Goc – Rheult, El.Sayed, Arendt – Buchwieser, Ullmann, Kink – Mauer, Ackermann, Höfflin – Lehoux, Plachta