Liberec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 3:0 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:4 (kon.) | Brno – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jablonec 1:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.)

89
    Liberec si připíše všechny body, to už je teď jasné.

88
    Lebruška se k míči přes dobře bránícího Zitku nedostal, který jej nechal doputovat do zámezí.

86
    O třech bodech pro Liberec už není pochyb. Rozhodnuto už bylo po prvním poločase.

85
    Rozehrávka hostů skončila až u brankáře Koláře, který v dnešním zápase moc práce neměl.

84
    Zitka už se dostal s míčem za lajnu, čehož si všiml i jeden z pomezních rozhodčích.

83
    Slovan kontroluje hru a s míčem kombinuje na vlastní polovině. Závěrečné minuty už se budou zřejmě jen dohrávat.

81
    Na nějaké překvapení už to nevypadá. Hosté už nemají moc sil na nějaké kontaktní góly.

80
    Liberec dnes střídá naposledy. Odpracováno má dnes Hadaščok, kterého nahradil Zitka.

79
    Varnsdorf drží míč a snaží se něco vymyslet.

77
    Dlouhý centr Čurgaliho nikoho ze spoluhráčů nenašel a doputoval pouze do územích modrých dresů.

76
    Frimmel měl na kopačce pátou branku Liberce. Jeho ráně z otočky ale chyběla potřebná razance.

74
    Slovan střídá. Boušku nahradil Ondráček.

73
    Hosté zbytečně faulovali a hru museli přerušit.

72
    Po krátké pauze se tak opět hraje. Aktuálně drží balon fotbalisté v modrých dresech.

70
    Bukáček se ocitl po jednom ze soubojů na trávníku. Liberečtí sportovně zakopli míč do autu.

69
    Varnsdorf střídá. Čerstvý Vinš nahrazuje Mponga.

68
    Hosté jsou dnes v útoku zatím bezradní. Liberecká defenziva funguje na výbornou.